תהליך גירושין ובתוכו פיטורין מעבודה - פורום גישור וישוב סכסוכים

שאלה חדשה
 • מרג'

  נשלח ע"ימרג' 08:50, 6 במאי 2014

  אני בתהליכי גירושין (הגשתי תביעת מזונות ומשמרות) וכרגע פוטרתי ממקום עבודתי. האם אני חייבת לחלוק זאת עם בעלי - הגרוש שלי. מה עליי לעשות

  השב
 • 10:37, 19 במאי 2014

  מרג' שלום,
  מצבך התעסוקי ויכולת ההשתכרות שלך הם גורמים חשובים ומשמעותיים בניהול הסידור והארגון מחדש של החיים שלך ושל בעלך לקראת גירושיכם.
  אני ממליץ בחום שתנסו להביא את הדיון על אופן ניהול הגירושין בהליך של גישור. בהליך כזה תוכלו לבנות עבורכם את הפתרונות הטובים ביותר עבורכם - פתרונות שיוכלו לקחת בחשבון את המצב המדויק של כל אחד מכם ואת היתרונות שיש לכל אחד להציע לשני.
  החשוב מכל - הליך שכזה - יכול לאפשר לכם לעשות מעבר ממשפחה במתכונת מסורתית של אבא אמא וילדים בבית - למשפחה לא פחות - במתכונת שונה בה אבא ואמא שוב לא חיים תחת אותה קורת גג.
  בהצלחה.
  חיים מן, עו"ד ומגשר משפחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ערן שדה

מנהל הפורום: עו"ד ערן שדה

חבר לשכת עורכי הדין בישראל, בעל תואר ראשון L.L.B במשפטים, אוניברסיטת חיפה. מגשר בהכשרת לשכת עורכי
למידע נוסף

077-6670452 חיוג
הודעה
מנהל הפורום:עו"ד אוה וייס

מנהל הפורום: עו"ד אוה וייס

בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת חיפה ותואר שני ביחסים בינ"ל מאוניברסיטת חיפה. התמחתה במשרד עורכ
למידע נוסף

077-6670452 חיוג
הודעה

נקלעתם לסכסוך? בכוונתכם להגיש תביעה משפטית? הוגשה נגדכם תביעה? בית המשפט הפנה אתכם לגישור? בין אם אתם גוף עיסקי, עורכי דין או אנשים פרטיים, פורום גישור וישוב סכסוכים העוסק בדרכים החלופיות לפתרון סכסוכים, יתן לכם תשובות באילו מקרים הליך גישור מתאים? האם כדאי לפתור המחלוקת מחוץ לכותלי בית המשפט? באיזה שלב כדאי לפנות לגישור? איך בוחרים מגשר? אילו כללים חלים על הליך הגישור? אתם מוזמנים להעלות שאלות וסוגיות המעסיקות אתכם.
חשוב לדעת כי התשובות בפורום אינן מהוות יעוץ משפטי חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם עורך דין.