אבחנה עבור חברת ביטוח - פורום חוות דעת פסיכיאטרית

שאלה חדשה
  • ר

נשלח ע"יר 21:43, 4 בספטמבר 2014

שלום אני רוצה להפקיד כסף לפנסיה בחברת ביטוח, ולשם כך אני נדרש לחתום על ויתור סודיות. היו לי הרבה פסיכיאטרים עד היום וקבעו לי אבחנות שונות- אחד מהם קבע לי מחלת נפש, הפסיכיאטר החדש שלי שלל מחלת נפש לחלוטין. השאלה לאיזה מידע יכולה להגיע חברת הביטוח והאם אבחנות קודמות יכולות להשפיע , או האם ניתן למחוק אותן באיזה צורה כדי שלא יתייחסו אליהן בקביעת הביטוח. ראוי לציין שעד עכשיו הייתי מטופל במקום אחד ועכשיו עברתי למקום אחר וכאמור למטפל חדש

השב
  • מנהל הפורום:פרופ' משה קוטלר

פרופסור משה קוטלר,מנהל הפורום

11:16, 7 בספטמבר 2014

עם החתימה על ותור על סודיות רפואית ניתן לקבל כל מידע רשום עליך.באשר לשנוי רשומה רפואית מומלץ שתפנה ליעוץ משפטי כי הנושא מורכב ביותר

תגובה

אנשים רבים נזקקים לחוות דעת פסיכיאטריות בתהליכים רפואיים ומשפטים, לדוגמא: אדם הפונה בתביעה להכרה בנכות נפשית לבטוח הלאומי רצוי שיביא עמו חו"ד פסיכיאטרית "עשויה כהלכה", במידה וחו"ד אינה בנויה וערוכה כראוי, הפונה יכול להידחות ע"י הביטוח הלאומי. אותו כלל מתייחס לתביעות להכרה בנכות עקב שרות צבאי או בתביעות נזיקין למיניהן.
הפורום יעסוק בנושא חו"ד פסיכיאטריות למיניהן וינפק לפונים תשובות באשר לטיב, למחירים מקובלים, לנקודות שיש להדגיש, תהליכי ערר וכדומה.