התקפי זעם - פורום חוות דעת פסיכיאטרית

שאלה חדשה
 • אורלי

  נשלח ע"יאורלי 12:20, 11 בספטמבר 2012

  אני ובעלי עומדים לפני גירושים. הגרוש שלי לעתיד החליט שהוא רוצה משמורת מלאה על הילדים שלי ושהוא יילחם איתי על זה. הסיבה העיקרית שאני מתגרשת ממנו היא בגלל שיש לו התקפי זעם וכעס וזה בלתי נסבל לפעמים להיות לידו. אני לא רוצה שהילדים יהיו סביבו גם פעם בשבוע ובטח שלא כל סופ"ש שני. האם בדיקה אצל פסיכיאטר תוכל לאשש את החששות שלי בגלל התקפי הזעם שלו?

  השב
 • מנהל הפורום:פרופ' משה קוטלר

  פרופ משה קוטלר,מנהל הפורום

  10:09, 26 בספטמבר 2012

  חשש שהורה עלול להיות מסוכן בהתנהגותו כלפי ילדיו מחייב התיחסות כבדת ראש בתנאי שמדובר בתלונה מבוססת ואוטנטית-ראוי לפנות לשרותי הרווחה ולהציג את החשש בפניהם.הם יוכלו להפנות את ההורה במידת הצורך להערכה נפשית מתאימה.

  תגובה

אנשים רבים נזקקים לחוות דעת פסיכיאטריות בתהליכים רפואיים ומשפטים, לדוגמא: אדם הפונה בתביעה להכרה בנכות נפשית לבטוח הלאומי רצוי שיביא עמו חו"ד פסיכיאטרית "עשויה כהלכה", במידה וחו"ד אינה בנויה וערוכה כראוי, הפונה יכול להידחות ע"י הביטוח הלאומי. אותו כלל מתייחס לתביעות להכרה בנכות עקב שרות צבאי או בתביעות נזיקין למיניהן.
הפורום יעסוק בנושא חו"ד פסיכיאטריות למיניהן וינפק לפונים תשובות באשר לטיב, למחירים מקובלים, לנקודות שיש להדגיש, תהליכי ערר וכדומה.