• לימור

  נשלח ע"ילימור 11:46, 18 בדצמבר 2012

  אני רוצה לעבוד בגרמניה ולהוציא ויזת עבודה. אין לי קרובים שנולדו בגרמניה ולכן גם אין לי אזרחות. איך אני בכל זאת יכולה לקבל שם ויזת עבודה?

  השב
 • 12:44, 18 בדצמבר 2012

  את צריכה שמקום עבודה בגרמניה ידרוש אותך כעובדת שלו. עם דרישה זו והצגת חוזה עבודה ניתן לבקש עבורך אשרת שהייה ועבודה. הרשויות בגרמניה יבחנו את הבקשה ויחליטו בעניין. הם רשאים לסרב או לאשר בתנאים מסויימים.
  ד"ר יובל חן, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.