אזרחות גרמנית - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • דוד

  נשלח ע"ידוד 07:53, 16 במאי 2014

  בקר טוב אבי נולד בברלין אמי נולדה בפרנקפורט שעל נהר מיין אני נולדתי ב- 1946 בארץ שני בני מבקשים להוציא אזרחות גרמנית האם ניתן לקבל עבורם אזרחות גרמנית מבלי שאני אבקש אותה? האם לטובת הילדים שלי עלי לבקש אזרחות גרמנית? תודה על תשומת הלב

  השב
 • 11:19, 18 במאי 2014

  ניתן ל"דלג" דור או יותר, כך שאתה לא תצטרך לבקש עבורך דרכון גרמני. מקום לידה בגרמניה או קבלת שילומים לא מקנים אזרחות גרמנית. יש לבדוק, אם לאביך היתה אזרחות גרמנית. פנה אליי במייל פרטי ותקבל שאלון לבדיקת זכאותך www.henadvoc.com

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.