קבלת אזרחות גרמנית לילדים - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • תימור

  נשלח ע"יתימור 08:34, 28 באוקטובר 2014

  שלום, מחר אני הולכת לשגרירות גרמניה לסיים את תהליך האזרחות שלי ולקבל את התעודה. אני מעוניינת קבל אזרחות גם עבור ילדיי הקטנים. עד היום סברתי שאני יכולה לקבל את האזרחות עבורם במקום. אך לפתע אני חושבת שאולי טעיתי. האם אוכל לקבל את האזרחות עבורם ביום קבלת האזרחות או שאצטרך להגיש את הבקשה ולבוא ביום אחר עם בעלי על מנת שיחתום? מבקשת תשובה מהירה כי זה מחר... תודה!! תימור

  השב
 • 10:48, 28 באוקטובר 2014

  יהיה עליך להגיש בקשה נפרדת לילדים ולהגיע בשנית לשגרירות.

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.