קבלת אזרחות גרמנית - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • אריק

  נשלח ע"יאריק 10:41, 15 ביוני 2015

  יש בידי צילום ישן של תעודת האזרחות הגרמנית של אבי ז"ל. אני רשום בתעודה כילד(השם שלי ותאריך הלידה מופיעים בתעודה) אין ברשותי את התעודה המקורית. התעודה עם חותמת של השגרירות בת"א (מלפני כ 40 שנה) האם על סמך הצילום אפשר להגיש בקשה לאזרחות לי ולילדי ? (בצרוף תעודות לידה, תעודת אזרחות ישראלית, תעודת נישואין וכו..) בתודה אריק

  השב
 • 16:06, 16 ביוני 2015

  לא ראיתי את התעודה ולכן אינני יודע לומר לך. פנה אלינו במייל פרטי ותוכל לקבל שאלון לבדיקת סיכוייך. ראה www.henadvoc.com

  תגובה
 • 19:36, 3 ביולי 2015

  אם בתעודת האזרחות של אבי ז"ל אני רשום כילד, אז תעודת האזרחות הגרמנית הנ"ל היא גם שלי

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.