זכאות לאזרחות - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • יאש

  נשלח ע"ייאש 10:39, 28 ביוני 2015

  שלום סבי וסבתי מצד אימי היו אזרחים גרמניים שעלו לארץ בשנות ה30 , אימי נולדה בשנות ה 40 ואני ב 1971 , האם אוכל לקבל אזרחות גרמנית (מצד אבי גם סבי וסבתי היו אזרחים גרמנים אך אני חושש ששם תהליך איסוף המסמכים יהיה מורכב יותר ) תודה מראש על עצתך

  השב
 • 13:15, 28 ביוני 2015

  אם אבא של אמך היה גרמני והם עזבו את גרמניה ולא קיבלו אזרחות זרה לפני 11.1941, סיכויים טובים שתקבל דרכון גרמני. פנה אלינו במייל פרטי ותקבל שאלון שנועד לבחון את הסיכויים. ראה www.henadvoc.com

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.