זכאות לדרכון גרמני - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • ישראלה

  נשלח ע"יישראלה 19:09, 24 בנובמבר 2015

  שלום, הייתי מעוניינת לדעת האם אני זכאית לקבל דרכון גרמני. לסבתי ז"ל מצד אבי ז"ל הייתה אזרחות גרמנית שקיבלה עוד בטרם נולדתי. בנוסף, לאבי גם כן הייתה אזרחות גרמניה שניתנה לו לאחר הולדתי. שניהם גרו שנים רבות בגרמניה ואף קבורים שם. אין לי גישה למסמכים שנוגעים להם. האם אני זכאית לקבל דרכון? באם כן, עד כמה מסובך התהליך?

  השב
 • מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

  Dr. Yuval Hen,מנהל הפורום

  10:18, 30 בנובמבר 2015

  חסרים לי פרטים כדי לבחון את סיכוייך. תוכלי לפנות אלינו במייל כדי לקבל שאלון. אם נחליט לטפל בתיק, השקעת הזמן והטרחה מצידך היא מינימאלית לחלוטין. לפרטים נוספים www.henadvoc.com

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.