השקעת נדל"ן בגרמניה - שינוי משרדים לדירות - פורום נדל"ן מניב בגרמניה

שאלה חדשה
 • טדי

  נשלח ע"יטדי 15:49, 23 בדצמבר 2013

  שלום מר עו"ד ד"ר יובל חן אני מבין מהפורום שהנך עוסק בהשקעות נדל"ן בגרמניה מוצע לי לרכוש קומפלקס של בניינים שנמצאת בשכונת מגורים ואשר משמשים כיום למשרדים בדעתי לשנות יעודם ולמוכרם כדירות אבקש לדעת מה אחוז המימון שאוכל לקבל במקרה זה תודה

  השב
 • 16:04, 23 בדצמבר 2013

  אנו אכן עוסקים באופן אינטנסיבי מאד בליווי משקיעים ברכישות נדל"ן בגרמניה. טיפלנו בעשרות רבות של עסקאות מסחריות ומאות רבות של עסקאות לרכישת דירות בגרמניה. לפרטים נוספים, אתה מופנה לאתר שלנו. לדעתי תוכל לקבל 50% עד 75% לערך LTV, תלוי כמובן בהרבה פרמטרים, כגון מיקום, דמי שכירות, היקף עסקה, החזר קרן, טווח הלוואה, ריבית וכדומה.

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

ניתן לאפיין רכישת נדל"ן מניב בגרמניה ע"י ישראלים ב-2 איפיונים: הראשון, רכישה ע"י אנשי נדל"ן או ע"י חברות גדולות של נכסים מסחריים מניבי תשואה בכל רחבי גרמניה. האיפיון השני הוא רכישת דירה או דירות בודדות, בעיקר בברלין, לייפציג ודרזדן ע"י מי שעיסוקם העיקרי אינו בהכרח בתחום הנדל"ן.
המשותף לשני סוגי משקיעים אלו הוא זיהוי פוטנציאל הכדאיות ברכישת נדל"ן מניב בגרמניה, בין אם מפאת תנאי המימון הנוחים, המחירים הסבירים, התשואות הנאות, איכות השוכר ובין אם מחמת פוטנציאל ההשבחה והמימוש. חברות רבות רכשו אלפי ממ"ר של נכסים מסחריים ואלפי דירות בגרמניה. כמו כן, בעת האחרונה מאות ישראלים רכשו דירות בברלין ובערים נוספות בגרמניה כגון, בלייפציג ובדרזדן.