איזה אזור כדאי לקנות דירה בברלין? - פורום נדל"ן מניב בגרמניה

שאלה חדשה
 • מישל

  נשלח ע"ימישל 16:14, 29 באוקטובר 2012

  אני רוצה לקנות דירה בברלין יש לי 300000 ש"ח איזה דירה כדאי לקנות? באיזה אזור כדאי? יש לך מתווך בברלין שיכול לעזור בעניין?

  השב
 • 10:52, 4 בנובמבר 2012

  בכל עסקת נדל"ן, תמיד שאלת המאה היא, באיזה אזור כדאי לרכוש, והאם לרכוש דירה גדולה במקום 2 דירות קטנות. אמנם אנו עוסקים באופן מאד אינטנסיבי ברכישות של נדל"ן מניב בגרמניה ודירות בברלין וביצענו כבר מאות עסקאות. יחד עם זאת, אינני סבור שניתנה לי הנבואה ואני יכול להמליץ לך, היכן לרכוש בברלין ומה. כך לממשל, עסקאות שלא היו מעניניות איש לפני מספר שנים, היום הביקוש באזורים הללו עולה על ההיצע.

  באשר למתווך, תוכל לפנות אליי ואפנה אותך ישירות למוכרים. אינני גובה כל שכ"ט בגין תיווך, כך שתוכל לחסוך לך הוצאה זו.

  ד"ר יובל חן, עו"ד

  תגובה
 • 15:20, 23 באוקטובר 2013

  דירה בברלין לא כדאי לקנות כי עלות אב הבית והמיסים יביאו לך תשואה של 4 אחוז..זה לא פשוט לקנות דירה כוון שצריך לבדוק את מצב החימום והבנין בכללי .כל תיקון בבנין יוביל אותך לפשיטת רגל.ואסור לשכוח את מורל התשלומים של הגרמנים והטורקים.בכללי זה בעייתי.תשקיע בארץ

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

ניתן לאפיין רכישת נדל"ן מניב בגרמניה ע"י ישראלים ב-2 איפיונים: הראשון, רכישה ע"י אנשי נדל"ן או ע"י חברות גדולות של נכסים מסחריים מניבי תשואה בכל רחבי גרמניה. האיפיון השני הוא רכישת דירה או דירות בודדות, בעיקר בברלין, לייפציג ודרזדן ע"י מי שעיסוקם העיקרי אינו בהכרח בתחום הנדל"ן.
המשותף לשני סוגי משקיעים אלו הוא זיהוי פוטנציאל הכדאיות ברכישת נדל"ן מניב בגרמניה, בין אם מפאת תנאי המימון הנוחים, המחירים הסבירים, התשואות הנאות, איכות השוכר ובין אם מחמת פוטנציאל ההשבחה והמימוש. חברות רבות רכשו אלפי ממ"ר של נכסים מסחריים ואלפי דירות בגרמניה. כמו כן, בעת האחרונה מאות ישראלים רכשו דירות בברלין ובערים נוספות בגרמניה כגון, בלייפציג ובדרזדן.