בדיקה לגבי מחיר דירה בברלין גרמניה לפני קנייתה - פורום נדל"ן מניב בגרמניה

שאלה חדשה
 • אייל

  נשלח ע"יאייל 10:56, 13 בינואר 2015

  שלום לפני קניית דירה בברלין גרמניה איך אפשר לדעת אם המחיר שמבקשים הוא מחיר סביר ולא גבוה מדי זה בדיקה שעו"ד שמתמצא בדיור שם בודק או שאני צריך לפנות לשמאי גרמני?

  השב
 • 07:55, 14 בינואר 2015

  עורך הדין אינו יועץ כלכלי ולא שמאי ולכן אין זה תפקידו לבחון את כדאיות העסקה ומחירה. תוכל לבדוק מחיר הנכס אצל מתווכים באזור או באתר האינטרנט הפופולרי מאד בגרמני scaut24. לפרטים נוספים אני מפנה לאתר שלנו www.henadvoc.com

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

ניתן לאפיין רכישת נדל"ן מניב בגרמניה ע"י ישראלים ב-2 איפיונים: הראשון, רכישה ע"י אנשי נדל"ן או ע"י חברות גדולות של נכסים מסחריים מניבי תשואה בכל רחבי גרמניה. האיפיון השני הוא רכישת דירה או דירות בודדות, בעיקר בברלין, לייפציג ודרזדן ע"י מי שעיסוקם העיקרי אינו בהכרח בתחום הנדל"ן.
המשותף לשני סוגי משקיעים אלו הוא זיהוי פוטנציאל הכדאיות ברכישת נדל"ן מניב בגרמניה, בין אם מפאת תנאי המימון הנוחים, המחירים הסבירים, התשואות הנאות, איכות השוכר ובין אם מחמת פוטנציאל ההשבחה והמימוש. חברות רבות רכשו אלפי ממ"ר של נכסים מסחריים ואלפי דירות בגרמניה. כמו כן, בעת האחרונה מאות ישראלים רכשו דירות בברלין ובערים נוספות בגרמניה כגון, בלייפציג ובדרזדן.