השקעה כקבוצה בפרוייקט חידוש מתחם בניינים בלייפציג גרמניה - פורום נדל"ן מניב בגרמניה

שאלה חדשה
 • מיטל

  נשלח ע"ימיטל 15:36, 10 בנובמבר 2015

  שלום רב. אנחנו שוקלים ברצינות השקעה כקבוצה בפרוייקט חידוש מתחם בניינים בלייפציג גרמניה. כרגע מדובר בבניה טרומית ישנה וכל אחד ישריע את חלרו. האם יש עתיד להשקעות כאלו ובבניה כזו? ומה היקף ההוצאות הנילוות? ומה הסיכון העיקרי? האם זה באמת כל כך כדאי כפי שנאמר לנו שפרוייקטים כאלו בכמה שנים יהוו מכרה זהב...האם זה בכלל יתכן בבניה כל כך מיושנת? לא עדיף לרכוש דירות בודדות? תודה מראש אשמח לתשובה בהקדם .

  השב
 • מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

  Dr. Yuval Hen,מנהל הפורום

  13:26, 15 בנובמבר 2015

  שלום,
  למרות שאנו מלווים רכישות רבות של נדל"ן בלייפציג, אינני יכול להשיב על שאלתך, מאחר והיא בתחום הנבואה, שלדאבוני לא ניתן לי. מהעסקאות שליוויתי עד עתה בלייפציג, מתקבל הרושם כי הרוכשים ביצעו מהלך נכון. לפרטים נוספים www.henadvoc.com

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

ניתן לאפיין רכישת נדל"ן מניב בגרמניה ע"י ישראלים ב-2 איפיונים: הראשון, רכישה ע"י אנשי נדל"ן או ע"י חברות גדולות של נכסים מסחריים מניבי תשואה בכל רחבי גרמניה. האיפיון השני הוא רכישת דירה או דירות בודדות, בעיקר בברלין, לייפציג ודרזדן ע"י מי שעיסוקם העיקרי אינו בהכרח בתחום הנדל"ן.
המשותף לשני סוגי משקיעים אלו הוא זיהוי פוטנציאל הכדאיות ברכישת נדל"ן מניב בגרמניה, בין אם מפאת תנאי המימון הנוחים, המחירים הסבירים, התשואות הנאות, איכות השוכר ובין אם מחמת פוטנציאל ההשבחה והמימוש. חברות רבות רכשו אלפי ממ"ר של נכסים מסחריים ואלפי דירות בגרמניה. כמו כן, בעת האחרונה מאות ישראלים רכשו דירות בברלין ובערים נוספות בגרמניה כגון, בלייפציג ובדרזדן.