תלונה פיקטיבית שמגיש בעלי בזמן הליך גירושין - פורום מחיקת רישום פלילי

שאלה חדשה
 • לילי

  נשלח ע"ילילי 14:16, 3 באוגוסט 2013

  שלום, אני נמצאת בהליכי גירושין. הגשתי בעבר תלונה מוצדקת נגד בעלי. התלונה נסגרה. למרות שהדבר תמוהה לא ערערתי על ההחלטה, כי לא רציתי להחמיר את המצב. כעת, בעלי מנסה לבנות לי תיק פיקטיבי. בעבר, בעלי הגיע עם הבת של המאהבת שלו לאסוף את בני לביה"ס. היה איסור להפגיש את הילד עם המאהבת ולכן הוא הביא את הילדה, למרות שברור שזו התחכמות ואסור היה לו לעשות זאת. כאשר גיליתי זאת התפתח וויכוח ביני לבין בעלי. לא שוחחתי עם הילדה אלא רק עם בעלי. כעת, הפילגש איימה עליי שהיא תגיש תלונה כי ביתה בטיפול פסיכולוגי ומפחדת ממני. מיותר לציין, שאני לא נפגשת עם הילדה וגם לא עם הפילגש. הילדה כבר בת 12 ואני בטוחה שהיא תודרכה היטב ע"י בעלי שמנסה לתפור לי תיק. הוא עו"ד ולכן, יכול להיות שהילדה אף הלכה לטיפול כדי לספר שקרים לפסיכולוג. אני שבה ומדגישה שמעולם לא דיברתי עם הילדה. מה עושים נגש דבר כזה? איך יכול להיות שמשהו יכול לבנות לך תיק ואתה בבעייה כי דובר בקטינה? בעלי אף לקח את הילדה והמאהבת לפסיכולוג ביהמ"ש, בדיון האם להתיר את המפגשים עם המאהבת. היום אני חושדת שהוא לקח את הילדה כדי שהיא תשחיר את דמותי בפניו. הם בונים כאילו תשתית. אני שבה ומדגישה - לא דיברתי עם הילדה אלא רק עם בעלי. זו תלונה פיקטיבית לחלוטין . מה אתה ממליץ לי לעשות?

  השב
 • 13:18, 6 באוקטובר 2013

  בשלב ראשון ולפני בדיקת דברייך, יש מקום לצלם את חומר הראיות בתיק ולבחון אותם תוך ניתוח הדברים. לאחר מכן, יש מקום להוציא פנייה מפורטת לגורם החקירות או התביעות שמטפל בתיק ובמידת הצורך גם לקיים עמם פגישה למטרה של סגירת התיק.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נדב גרינוולד

מנהל הפורום: עו"ד נדב גרינוולד

סנגור פלילי וחבר הפורום הפלילי של לשכת עורכי הדין בישראל ובעל היתר לייצג חשודים ונאשמים בפני בתי הדי
למידע נוסף

077-6670423 חיוג
הודעה

הרישום הפלילי הוא אחד מסימני הזהות של כל אזרח במדינה. אזרחים רבים אוחזים ברישום פלילי אשר מונע מהם מקומות עבודה ופרנסה, פוגע בשמם הטוב וביחס החברה אליהם.

במקרים רבים הרישום הפלילי נובע מהרשעות ישנות ו/או תיקים שנסגרו בעילות של חוסר ראיות או חוסר עניין לציבור. כמו כן, חשודים בפלילים בעבירות מסוג פשע מקבלים כיום הודעה לפי סעיף 06 א' המאפשרת להם לקיים הליך שימוע על מנת לשכנע להימנע מהגשת כתב אישום נגדם.

בכל אלה יעסוק הפורום במטרה לתת מענה בנושאים כה חשובים הנוגעים כמעט לכל אחת ואחד.