• 3 באוגוסט 2013

  תלונה פיקטיבית שמגיש בעלי בזמן הליך גירושין

  שלום, אני נמצאת בהליכי גירושין. הגשתי בעבר תלונה מוצדקת נגד בעלי. התלונה נסגרה. למרות שהדבר תמוהה לא ערערתי על ההחלטה, כי לא רציתי להחמיר את המצב. כעת, בעלי מנסה לבנות לי תיק פיקטיבי. בעבר, בעלי הגיע עם הבת של המאהבת שלו לאסוף את בני לביה"ס. היה איסור להפגיש את הילד עם המאהבת ולכן הוא הביא את הילדה, למרות שברור שזו התחכמות ואסור היה לו לעשות זאת. כאשר גיליתי זאת התפתח וויכוח ביני לבין בעלי. לא שוחחתי עם הילדה אלא רק עם בעלי. כעת, הפילגש איימה עליי שהיא תגיש תלונה כי ביתה בטיפול פסיכולוגי ומפחדת ממני. מיותר לציין, שאני לא נפגשת עם הילדה וגם לא עם הפילגש. הילדה כבר בת 12 ואני בטוחה שהיא תודרכה היטב ע"י בעלי שמנסה לתפור לי תיק. הוא עו"ד ולכן, יכול להיות שהילדה אף הלכה לטיפול כדי לספר שקרים לפסיכולוג. אני שבה ומדגישה שמעולם לא דיברתי עם הילדה. מה עושים נגש דבר כזה? איך יכול להיות שמשהו יכול לבנות לך תיק ואתה בבעייה כי דובר בקטינה?
  בעלי אף לקח את הילדה והמאהבת לפסיכולוג ביהמ"ש, בדיון האם להתיר את המפגשים עם המאהבת. היום אני חושדת שהוא לקח את הילדה כדי שהיא תשחיר את דמותי בפניו. הם בונים כאילו תשתית. אני שבה ומדגישה - לא דיברתי עם הילדה אלא רק עם בעלי. זו תלונה פיקטיבית לחלוטין .
  מה אתה ממליץ לי לעשות?

  3 באוגוסט 2013
 • 6 באוקטובר 2013

  תלונה פיקטיבית

  בשלב ראשון ולפני בדיקת דברייך, יש מקום לצלם את חומר הראיות בתיק ולבחון אותם תוך ניתוח הדברים. לאחר מכן, יש מקום להוציא פנייה מפורטת לגורם החקירות או התביעות שמטפל בתיק ובמידת הצורך גם לקיים עמם פגישה למטרה של סגירת התיק.

  6 באוקטובר 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?