open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 5 באפריל 2014

            זכאןת לזיכוי מס

            אשתי לא עובדת, ואני מפרנס היחידי במשפחה.
            קראתי שיש תנאים. אף אחד לא עיוור או נכה (חלילה).
            האם עדיין יש לי זכאות לזיכוי במס הכנסה?

            תודה

            5 באפריל 2014
          • 6 באפריל 2014

            זכאןת לזיכוי מס

            עופר שלום,

            אתה זכאי לזיכוי ממס בגין אישה לא עובדת לפי סעיף 37 לפקודת מס הכנסה.

            בהצלחה

            6 באפריל 2014
            • 7 באפריל 2014

              זכאןת לזיכוי מס

              האם זכאי לזיכוי מס, גם אם האישה עבדה חודשיים ראשונים בשנה ואז פוטרה?
              (כי אם מסתכלים על שנת המס- לכאורה היתה הכנסה)

              7 באפריל 2014
          שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form