open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 27 במאי 2014

            מע'מ על תשלום מחו'ל

            חברתנו העוסקת בביצוע סדנאות וקורסים, חתמה לאחרונה על הסכם עם תושב ארה'ב לביצוע מחקר ופיילוט בנושא סדנאות תעסוקה לצעירים בארץ.(בכוונת המזמין להקים עמותה בארץ שתעסוק בנושא זה- בהתאם לתוצאות המחקר והפיילוט).
            המשלם אינו אזרח ישראלי, ומקום מושבו הקבוע הוא בחו'ל.
            האם יש חובת מע'מ על עיסקה כזו?
            תודה מראש על התשובה

            27 במאי 2014
          • 27 במאי 2014

            מע'מ על תשלום מחו'ל

            תמר היקרה שלום,
            שלום,

            בגדול, כן. קיימת חובת תשלום מע"מ בארץ שכן בסייפא של סעיף 30(א)(5) מדובר על שירות אגב נכס המצויי בישראל. אולם יכול להיות וניתן למצוא לכך פתרון תוך פרשנות כי לא מדובר כלל בנכס וכיו"ב.

            27 במאי 2014
          שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form