• 26 באוגוסט 2014

    מיסוי עבור השכרת דירה

    שלום,
    אני בן 57 חולה דיאליזה נכה 100 אחוז אב ל4. ( מאז שהתחלתי דיאליזה ( כשנתיים וחצי) לא מורידים ממשכורתי מס הכנסה .
    ברשותי רק 2 דירות שאת שתייהן אני משכיר ומקבל עבור שתיהן 6700 ש" לחודש
    האם אני חייב במס עבור הכנסה זאת?
    תודה מראש
    משה

    26 באוגוסט 2014
  • 16 בנובמבר 2014

    מיסוי עבור השכרת דירה

    אתה חייב במס ואף חייב בדיווח אולם אתה יכול לקבל פטור ממס גם בגין הכנסות אלה בהתאם להוראות סעיף 9(5) לפקודה.

    16 בנובמבר 2014
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?