open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 9 בדצמבר 2014

            נכה משכיר דירה ושוכר דירה

            אני נכה, ברשותי דירה שאני נאלץ להשכיר ובכסף שוכר דירה אחרת ואף מפסיד מזה, עקב אילוצים טכניים.
            האם אני חייב לדוח למס הכנסה?

            9 בדצמבר 2014
          • 9 בדצמבר 2014

            נכה משכיר דירה ושוכר דירה

            ככלל, בתהאם להואות סעיף 131 לפקודת מס הכנסה ובהתאם לפטור מהגשת דוח שנתי לניומים מסויים, פור שלא חלעליך, הינך חייב בהגשת דיווח למס הכנסה על הכנסותיך מהשכרת דירה למגורים. אגב, עצם היותך חייב בדיווח לא אומרת שגם תחוייב במס אגב הדיווח ולכן כל שעליך לעשות הוא לדווח על ההכנסה וזהו.
            בהצלחה.

            9 בדצמבר 2014
          שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form