חוות דעת והערות לצוואה - פורום ניהול עיזבונות

שאלה חדשה
 • רוני

  נשלח ע"ירוני 13:24, 20 בנובמבר 2014

  שלום אני ואשתי כתבנו שתי צוואות נפרדות, שתיהן על אותו עיקרון, סעיפים רבים אפילו זהים. האם ניתן לקבל חוות דעת מעו"ד העוסק בתחום - ולקבל ממנו הערות פרטניות לצוואות שכתבנו? הצוואות ערוכות למיטב הבנתנו לפי כל הכללים הנדרשים מצוואה בעדים. מה העלות הצפוייה לפעולה זו? האם את עוסקת בכך? תודה רבה

  השב
 • 14:41, 20 בנובמבר 2014

  תוכלו לצור קשר עם משרדי ונענה לשאלותיכם בשמה.

  תגובה
 • 00:01, 15 בינואר 2015

  צוואה זה דבר חד פעמי בדכ מי לוקח סיכון לכתוב צוואה לבד? ולבקש ייעוץ על מה שנכתב? עדיף שעורך דין ילמד את כל מה שיש לכם ויכין הכל באופן מקיף!

  תגובה

בפורום זה נדון בשאלות הרגישות העולות סביב ניהול עיזבונו של מוריש שנפטר, ובין השאר בשאלות הבאות: מה הן הוראות דיני הירושה לגבי חלוקת העיזבון בין היורשים? מהו מנהל עיזבון זמני? כיצד נבחר מנהל עיזבון? באיזה שלב מתמנה מנהל עיזבון? מי מוסמך למנות מנהל עיזבון? מה סמכויותיו של מנהל עיזבון? מה הן חובותיו של מנהל עיזבון? מה הן זכויותיו של מנהל עיזבון? מה הן האפשרויות לאיתור יסודי של רכוש ונכסי הנפטר? מה סוג הרכוש שניכלל בעיזבון ואיזה רכוש אינו נכלל בעיזבון? כיצד מתייחס מנהל עיזבון לזכויות בן הזוג שנותר בחיים? כיצד ינוהל העיזבון תוך הגנה שוויונית ונייטרלית על זכויות כל היורשים? כל נושא משפטי אחר הנמצא בתחום העיזבונות, הירושות והצוואות שיעלה, יקבל מענה מתאים.