לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אלה

ביטוח סעודי

שלום לעו"ד פרץ-פרידמן ברשותך מספר שאלות: 1. חשבתי להרשם לביטוח סעודי דרך ק"ח כללית, ונודע לי שבמשך שנה קרובה בכל מקרה אצטרך להעבור לפרטי. האם את מצפה להקלות משמעותיות לאלה שיעברו מביטוח קבוצתי לפרטי? הבוונה - אם שווה למהר? 2. מה יכולה להיות קפיצה בתשלום חודשי מקבוצתי בק"ח לפרטי? 3. בית אבות: האם הסכום שחברה משלמת תלוי בסוג בית אבות (למשל בית אבות פשוט יחסית שהתשלום שמשרד הבריאות קבע הוא 1000 ש"ח, או בית אבות פרטי עם תשלום חודשי 10000ש"ח) 4.אני שומעת שעד שחברת ביטוח מתחילה לשלם (אם בכלל)לוקח הרבה זמן. האם הם משלמים רטרואקטיבי או שרק מרגע שהכירו במקרה? המון תודה לך מראש על עזרה לאנשים. בתודה אלה

ורד פרץ

אלה שלום, בכל הנוגע לכדאיות בעריכת הביטוח, אני מציעה כי תפנ לסוכן ביטוח אשר יערוך לך פוליסת ביטוח המתאימה לצרכיך וליכולתייך הכלכליות. באשר לתשלום תגמולי ביטוח במקרה שהמבוטח בבית אבות, הדבר משתנה מפוליסה לפוליסה. לרב המדובר על החזר של אחוז מההוצאה בפועל עד לתקרה הקבועה בפוליסה. באשר לחברות הביטוח, החוק קובע כרי מרגע שיש לה את כל המידע הדרוש לברור חבותה, עליה ליתן עמדתה בתוך 30 ימים לתביעה. באם התביעה מוכרת התשלום הוא ממועד ההכרה (לאחר תקופת המתנה). באם במקרה ספיציפי ישנה סחבת מומלץ לפנות לעו"ד. בהצלחה. ורד פרץ - פרידמן, עו"ד

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום תביעות ביטוח סיעודי