הפסקות עישון - פורום ייעוץ למעסיקים

שאלה חדשה
 • אסתי

  נשלח ע"יאסתי 09:15, 14 באוקטובר 2015

  שלום רב מה החוק אומר לגביי יציאה של עובד להפסקות עישון? האם יש הגבלה בחוק או שאני צריכה לקבוע את כמות ההפסקות שאני מתירה לצאת?

  השב
 • מנהל הפורום:ארז רוח משרד עו"ד

  עו"ד ארז רוח,מנהל הפורום

  10:39, 14 באוקטובר 2015

  אין התייחסות פרטנית בחוק לעניין הפסקות עישון.
  אם עובד מעשן יוצא להפסקות עישון מרובות הפוגעות בפריון עבודתו בהחלט באפשרותך לזמנו לשיחה בעניין ולהגביל את מספר ההפסקות שהוא יוצא אליהן במהלך עבודתו.
  כמובן, כל עוד הוא זוכה לקבל הפסקות בהתאם לדין, קרי, 3/4 שעה (מתוך כך לפחות חצי שעה ברצף) בימי עבודה של מעל שש שעות.

  תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספות, דמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.