גניבה ממעביד - פורום ייעוץ למעסיקים

שאלה חדשה
 • קרן

  נשלח ע"יקרן 18:11, 27 בדצמבר 2012

  ענת ערב טוב, עובדת שלי נתפסה באמצעות הלשנה של עובדת אחרת על גניבת סחורה. האם אני מחויבת בשימוע לפני פיטורין והאם יש חובה למרות הותק (כמעט 3 שנים) לתת פיצויי פיטורין?

  השב
 • 11:40, 30 בדצמבר 2012

  בשימוע לפני פיטורים. לעניין פיצויים, אם היא גנבה באמת והיא תודה בכך, או אם יש לך הוכחה ברורה, אני מציעה שתשלול חלק מפיצויי הפיטורים ותחתים אותה על מסמך שהיא מוותרת על תביעות ודרישות. אני מציעה לך להעזר בעו"ד.

  תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספות, דמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.