• 9 בינואר 2015

  שאלה

  האם למעביד מותר להכנס לחשבון דואר אלקטרוני של עובד שהוא הוטמייל שהעובד משתמש בו כחשבון גם לעבודה? אם כן אז צריך פסק דין הרשאה ? אם היא ניתנת אז למי פונים לחברת הוטמייל? הרי זו חברה בינלאומית למה שיסכימו להתייחס לכך. במה אני טועה? זה בר בצוע בכלל?

  9 בינואר 2015
 • 11 בינואר 2015

  שאלה

  נורמה שלום,

  לא ברור משאלתך מיהו השואל, המעביד או העובד. התשובה לשאלה זו הינה סבוכה והפסיקה איננה חד משמעית בנושא.
  יש לבדוק לעומק את הסוגיה בהתאם לנתונים הספציפיים, ונשמח לעמוד לכך לרשותך.

  11 בינואר 2015
  • 12 בינואר 2015

   שאלה הבהרה

   על פי חוק צריכה להיות תשובה אחת. לא? השאלה נוסחה כך שתוכלי להשיב ללא קשר אם השואל הוא מעביד או עובד כי החוק אמור לתת תשובה ברורה ועקרונית. שמא התשובה תיהיה שונה אם אני מעביד? או עובד? עצם השאלה מעלה תמיהה. אולי בעצם לא. ? בפשטות. הוטמייל תאשר כניסה לחשבון עם פסקדין שמכריח אותה לחשבון שברשותה ללא הסכמת בעל החשבון? או כל חברת דואר אלקטרוני כמוהה יאהו גאימייל וכו?

   12 בינואר 2015
   • 13 בפברואר 2015

    שאלה הבהרה ניתן להבין כי

    ניתן להבין כי שאלות עקרוניות שמועלות כאן אינן זוכות למענה?או שהאמת משתנה אם זה מעביד או עובד השואל? לאמת יש פנים משתנות סליחה לא ממש הבנתי?

    13 בפברואר 2015
    • 15 בפברואר 2015

     שאלה הבהרה ניתן להבין כי

     ג.נ., התשובה אינה משתנה מעובד למעסיק והדין החל, חל על כולם. השאלה שהצגת אין לה תשובה אחת והיא מורכבת כל מקרה נבחן לגופו. בפורום אנו משתדלות לתת מענה לכל אחד מהפונים, גם אם הוא מיועד למעסיקים בלבד, ובלבד וניתן לתת תשובה חד משמעית. במידה והנך מבקשת לקבל יעוץ משפטי על שאלה משפטית מורכבת הנך מוזמנת לפנות למשרד עורכי דין.

     15 בפברואר 2015
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?