הגשת תביעה משפטית בשם אבי - פורום אפוטרופסות

שאלה חדשה
 • רמי

  נשלח ע"ירמי 19:52, 24 בנובמבר 2014

  קיבלתי יפוי כח כללי מאבי. האם אני יכול להגיש תביעה משפטית בשם אבי נגד אדם שגרם לו הפסד כספי נכבד ללא ידיעת אבי שכן לא הייתי רוצה להטריד את מנוחתו בעינינים אלו? האם כל פעולה שאני עושה בשמו ולמענו מחייבת את ידיעתו ?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון נורית פיש

  נורית פיש,מנהל הפורום

  12:14, 25 בנובמבר 2014

  רמי
  אם מצבו הקוגנטיבי של אביך שפיר אתה יכול לעשות שימוש ביפוי הכח ולהגיש התביעה בשמו אך כשיצטרכו לשמוע ראיות במשפט אין ספק שיהיה עליו להתייצב ולהעיד וטרם עדותו להגיש תצהיר ומסמכים התומכים בתביעה . אני מציעה לך לטפל בהגשת התביעה , להפחית נטל ממנו , אך להחתים אותו על יפוי הכח לעורך הדין , שהוא התובע אך אתה תעשה את "המינהלות" עבורו. אם הוא במצב פחות טוב כדאי למנות לו אפוטרופוס שינהל התביעה עבורו

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון נורית פיש

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון נורית פיש

בוגרת הפקולטה למשפטים (1975) באוניברסיטת ת"א ועו"ד מוסמכת משנת 1978. עו"ד פיש נוטריון, מגשרת מוסמכת
למידע נוסף

053-9374010 חיוג
הודעה

כללי האפוטרופסות נועדו למנוע מצבים בהם אנשים שאינם מסוגלים לנהל את ענייניהם ייוותרו ללא הגנה ולצורך כך נדרש למנות להם אפוטרופוס על ענייני גוף ו/או רכוש.
באמצעות פורום זה תוכלו לקבל מידע ומענה למגוון רחב של שאלות בעניינים הנוגעים לאפוטרופוסות, כגון "מהו תפקידו של האפוטרופוס?", "מי יכול להתמנות כאפוטרופוס?", "מי מוגדר כ"חסוי"?", זאת ועוד...
אין באמור בתשובות הניתנות בפורום ע"י עוה"ד כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי ו/או ייצוג משפטי ע"י עוה"ד, ואין לראות באמור בתשובות אלה יעוץ ו/או ייצוג משפטי מכל סוג.