אפוטרופוס, חקירה,התיישנות - פורום אפוטרופסות

שאלה חדשה
 • אלי

  נשלח ע"יאלי 09:24, 8 בדצמבר 2015

  שוב תודה על תשובתך המהירה. למה התכוונת במונח התיישנות: 1. מצב בו יעברו 7 שנים, ולא תהיה יותר אינפורמציה כספית בבנק באשר לכספי אבי? 2. בחלוף מספר מסויים של שנים , החוק לא מאפשר לדרוש יותר חקירה. 3. אם תשובה 2 היא הנכונה, אזי בכמה שנים מדובר? 4. האם מספר השנים שחלפו הן מרגע התחלת המשיכות ללא רשות, או מרגע סיומן? מודה מראש על תשובותייך.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון נורית פיש

  עו"ד נורית פיש,מנהל הפורום

  09:42, 8 בדצמבר 2015

  אלי , גם וגם . מאחר ולתביעה כספית יש תקופת התיישנות של 7 שנים. כך גם לגבי היכולת בבנקים לאתר . יש כאן בעיה אחת מאחר ואתה יודע זאת ולא עושה דבר. לכן חשוב שיתמנה אפוטרופוס נייטראלי ויפעל בבית משפט לגלות התנועות בבנקים אחורנית ולבירור מצב יתרות הכספים של אביך ככל ואם נלקחו ממנו כספים.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון נורית פיש

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון נורית פיש

בוגרת הפקולטה למשפטים (1975) באוניברסיטת ת"א ועו"ד מוסמכת משנת 1978. עו"ד פיש נוטריון, מגשרת מוסמכת
למידע נוסף

053-9374010 חיוג
הודעה

כללי האפוטרופסות נועדו למנוע מצבים בהם אנשים שאינם מסוגלים לנהל את ענייניהם ייוותרו ללא הגנה ולצורך כך נדרש למנות להם אפוטרופוס על ענייני גוף ו/או רכוש.
באמצעות פורום זה תוכלו לקבל מידע ומענה למגוון רחב של שאלות בעניינים הנוגעים לאפוטרופוסות, כגון "מהו תפקידו של האפוטרופוס?", "מי יכול להתמנות כאפוטרופוס?", "מי מוגדר כ"חסוי"?", זאת ועוד...
אין באמור בתשובות הניתנות בפורום ע"י עוה"ד כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי ו/או ייצוג משפטי ע"י עוה"ד, ואין לראות באמור בתשובות אלה יעוץ ו/או ייצוג משפטי מכל סוג.