open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 24 בדצמבר 2017

            סיום אפוטרופוס עם מות חסוי

            שימשתי אפוטרופוס של אחותי שהלכה לעולמה. יש לה בת שקיבלה צו ירושה ואני לא חלק מהירושה.
            הגשתי דוח מסכם שהתקבל כבר אצל האפוטרופוס הכללי.איך יורדת ממני כל האחריות לגבי שכירת דירתה?

            24 בדצמבר 2017
          • מנהל הפורום עו"ד ונוטריון נורית פיש 24 בדצמבר 2017

            מרגע שאחותך הלכה לעולמה בתה היא היורשת . בסעיף 1 לחוק הירושה נכתב : במות המוריש עובר עזבונו ליורשיו. אולם , אני מציעה לא להזניח ולהגיש בקשה לשחרורך מהאפוטרופסות לאחותך .

            24 בדצמבר 2017
          forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form