תביעה נגד חברת האשראי - פורום תביעות קטנות

שאלה חדשה
 • רויטל

  נשלח ע"ירויטל 22:40, 8 בספטמבר 2013

  בשבוע שעבר כרטיסי נחסם ללא הודעה מוקדמת ע"י חברת האשראי (יש לציין כי היה חג + שבת) לאחר בירור מולם (היום - יום ראשון) הוסבר כי עקב משיכות גדולות הם החליטו לחסום את כרטיסי ללא הודעה מוקדמת (לטענתם, עקב החג לא יכלו ליידע אותי, יש לציין כי המשיכות הגבוהות בוצעו בבוקר ערב החג בשעה 6:00 בבוקר) חשוב לציין כי במשך כל החג ובמשך השבת כולה לא יכולתי למשוך כסף/ לגהץ בכרטיס האשראי - אפילו לתדלק את הרכב לא יכולתי. האם יש עילה לתביעה?? אשמח לתשובה מהירה בנושא.

  השב
 • 08:43, 15 בספטמבר 2013

  שלום רויטל ותודה על פנייתך.
  ברור שהחסימה בוצעה כאמצעי הגנה עבורך, אך לרוב, חב' האשראי מפעילה מוקד חירום אנושי למקרי גניבה/אובדן של כרטיסי אשראי אשר פעילים 7 ימים בשבוע במשך 24 שעות ביממה. נסי לברר האם יש בידיהם את מספר הטלפון הנייד שלך והאם נציג מטעמם ניסה להשיג אותך בטרם נחסם הכרטיס.
  ככל ויש בידייך תיעוד השיחה עימם ותיעוד לנזקייך, יש לפנות אליהם במכתב דרישה מתאים.

  בהצלחה,
  משרד עו"ד רענן בשן.

  תגובה
בתי המשפט לתביעות קטנות נועדו לבירורן של תביעות כספיות בסכומים נמוכים יחסית, באופן מהיר ופשוט.  בפורום נשיב על שאלותיכם בענייני תביעות קטנות, התנאים להגשת וניהול תביעה קטנה, סכומי התביעה, עילות התביעה הנידונות במסגרת בית המשפט לתביעות קטנות, וכן, עניינים מרכזיים בתביעות קטנות, כגון, צרכנות, שירותים, סוגי התקשרויות וסוגי עסקאות, ביטול עסקאות, סכסוכים  וכיו"ב.