לחשן בתביעות קטנות - פורום תביעות קטנות

שאלה חדשה
 • ראול

  נשלח ע"יראול 13:59, 20 בינואר 2013

  שלום, תבעתי חברה בתביעות קטנות. השופט אפשר לנתבעת לשבת עם מתמחה לעריכת דין ממשרד ענק שהכתיב לה תשובות ללא הרף. במהלך המשפט הייתה הפסקה בת חצי שעה שבה הנתבעת התייעצה עם עורך דין שבא איתה. למותר להגיד שתביעתי נדחתה, ושילמתי הוצאות גבוהות. התלוננתי גם לפני בית המשפט וגם לפני נציב הציבור לתלונות נגד שופטים וביקשתי את ביטול המשפט. נעניתי (באותו נוסח) כי "המתמחה לא ממש ייצג את הנתבעת." האם יש עוד משהו שאני יכול לעשות כדי לבטל את המשפט?

  השב
 • 11:23, 21 בינואר 2013

  ראול שלום ותודה על פנייתך.
  ההליך הנכון הוא הגשת בקשת רשות ערעור לבית המשפט המחוזי.
  יש צורך לציין מועד קבלת פסק הדין על מנת לבדוק אם טרם חלף המועד להגשת הבקשה.

  תגובה
 • 06:39, 29 בנובמבר 2013

  זה תופעה ידועה! צריךלחשוב אם בכלל להגיש תביעה קטנה בעיקר שמבינים את השיטה! תלמד מזה מערכת המשפט זה לא אמת וצדק זה משחק רולטה! המקום היחיד שמנסה לעזור לאנשים זה בית דין רבני בנושאים נוהלים כמו צואות ירושות וכו לא נישואין ןגירושין!

  תגובה
בתי המשפט לתביעות קטנות נועדו לבירורן של תביעות כספיות בסכומים נמוכים יחסית, באופן מהיר ופשוט.  בפורום נשיב על שאלותיכם בענייני תביעות קטנות, התנאים להגשת וניהול תביעה קטנה, סכומי התביעה, עילות התביעה הנידונות במסגרת בית המשפט לתביעות קטנות, וכן, עניינים מרכזיים בתביעות קטנות, כגון, צרכנות, שירותים, סוגי התקשרויות וסוגי עסקאות, ביטול עסקאות, סכסוכים  וכיו"ב.