תלישת ציפורן במועדון ריקודים - פורום נפילות ופגיעות בשטח ציבורי

שאלה חדשה
 • דורית

  נשלח ע"ידורית 09:28, 21 באוקטובר 2013

  שלום, ביליתי במועדון ריקוים , במקום היה מדרגות לכוון השולחן בו ישבתי וכמובן שהיה חשוך נתקעתי במדרגה (לא היה שלט הזהרה או מחזיר אור כלשהו שמזהיר מפני המדרגה וגם רטיבות) , נתקעתי במדרגה והציפורן נתלשלה בשלמותה , סיימתי את הערב בבית חולים שם ביצעו עקירה של הציפורן וכמובן שאני סובלת מכאבים וכול יום חייבת חבישה עד שתגדל חלק מהציפורן , האם יש עילה לתביעה? אודה לתשובתך.

  השב
 • 14:03, 24 באוקטובר 2013

  דורית שלום,

  מסיפור המקרה, ייתכן מאוד שישנה עילה לתביעה כנגד הנהלת המועדון.

  אציע לך לפנות לעו"ד המתמחה בתחום הנזיקין.

  בהצלחה!

  תגובה

מי מאיתנו לא מכיר אדם שנפגע לאחר שנפל בשטח ציבורי. שטח ציבורי הוא כזה שאינו מצוי בבעלות פרטית ונמצא באחריות רשות מקומית או כל גוף ציבורי אחר.
נפילות בשטח ציבורי יכולות להתרחש בכל מקום - ברחוב, קניון, גן משחקים, חוף הים וכו', ולעיתים עלולות לגרום לנזק גופני בעל השלכות של ממש.
בד"כ ניתן לקשור את אותן תאונות לאחראי או בעל השליטה באותם מקומות, כאשר במקרים רבים, הגורם הנתבע הוא הרשות המוניציפלית, שעליה מוטלת האחריות מכוח פקודת העיריות לשמור ולתחזק את השטחים הפתוחים שבאחריותה במצב סביר ובטוח.
פורום זה ידון בשאלת ובמידת האחריות המוטלת על הגופים האחראים על השטחים הציבוריים ובזכאותם של נפגעים בשטחים ציבוריים בקבלת פיצוי מגופים אלה. 
אתם מוזמנים להפנות לפורום זה שאלות הקשורות לנפילות בשטחים ציבוריים ונזקים אשר נגרמים בעקבותיהם ואנו נשיב לשאלותיכם וננסה לייעץ לכם ולסייע באשר לפתרון המתאים לכל מקרה ומקרה לצורך מיצוי מלוא זכויותיכם