טיפולי פיזיותרפיה, משככי כאבים ובדיקות רבות בגלל תאונה - פורום נפילות ופגיעות בשטח ציבורי

שאלה חדשה
 • ולנטינה

  נשלח ע"יולנטינה 20:27, 28 בינואר 2014

  שלום. אני ביולי בזמן עבודה נכנסתי לתאונה, פגע בי רכב מאחור , לא הרגשתי שנפגעתי, לקחתי פרטים של הרכב התקשרתי לאחראי של הרכב בעבודה כי יש לי רכב מעבודה אמרתי מה קרה, ומסרתי כל פרטים לעבודה, ואחרי ימיים הרגשתי לא טוב ורופא שלי שלחה אותי לבית חולים לא היתי מאושפזת, עברתי 12 טיפולי פיזיאוטרפיה טופלתי אצל ניאורולוג עד היום ולקחתי הרבה תרופות מכאבים והרבה בדיקות, עכשיו פניתי לעבודה שיתנו לי פרטי רכב שפגע בי קבלתי תשובה שהם זרקו אותם כי תקנו להם כבר רכב והכל בסדר, יש מה לעשות

  השב
 • 15:07, 18 במרץ 2014

  הפרטים נמצאים ונשמרים אצל חברת הביטול. צרי איתם קשר.

  תגובה
 • 15:08, 18 במרץ 2014

  חברת הביטוח*

  תגובה

מי מאיתנו לא מכיר אדם שנפגע לאחר שנפל בשטח ציבורי. שטח ציבורי הוא כזה שאינו מצוי בבעלות פרטית ונמצא באחריות רשות מקומית או כל גוף ציבורי אחר.
נפילות בשטח ציבורי יכולות להתרחש בכל מקום - ברחוב, קניון, גן משחקים, חוף הים וכו', ולעיתים עלולות לגרום לנזק גופני בעל השלכות של ממש.
בד"כ ניתן לקשור את אותן תאונות לאחראי או בעל השליטה באותם מקומות, כאשר במקרים רבים, הגורם הנתבע הוא הרשות המוניציפלית, שעליה מוטלת האחריות מכוח פקודת העיריות לשמור ולתחזק את השטחים הפתוחים שבאחריותה במצב סביר ובטוח.
פורום זה ידון בשאלת ובמידת האחריות המוטלת על הגופים האחראים על השטחים הציבוריים ובזכאותם של נפגעים בשטחים ציבוריים בקבלת פיצוי מגופים אלה. 
אתם מוזמנים להפנות לפורום זה שאלות הקשורות לנפילות בשטחים ציבוריים ונזקים אשר נגרמים בעקבותיהם ואנו נשיב לשאלותיכם וננסה לייעץ לכם ולסייע באשר לפתרון המתאים לכל מקרה ומקרה לצורך מיצוי מלוא זכויותיכם