• הנבגדת

  נשלח ע"יהנבגדת 05:22, 13 באוגוסט 2015

  אני בת 44 פלוס 3 2 גדולים וילדה בת 12 גליתי לפני שנה שבעלי בוגד בי עם בחורה מהעבודה לאחר שתפסתי אותו הוא נשבע שזהו גמר איתה לאחר מכן תפסתי אותו עוד 3 פעמים כול פעם אמר שזהו בפעם האחרונה הרים ידיים אז עם צו משטרתי הוצאתי אותו מהבית כרגע הוא מחוץ לבית הוא לקח לי בעורמה את הרכב למרות שיודע שהרכב משמש אותי לעבודה העביר את המשכורת שלו לבנק אחר והשאיר אותי עם חובות כבדים כרגע נלחם איתי על הבית אני לא מכונה למכור אין לי לאן ללכת עם הילדה וגם אם נמכור ונכסה חובות לא ישאר כמעט כלום עזרו לי מה עלי לעשות אני נואשת

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון נורית פיש

  נורית פיש,מנהל הפורום

  11:11, 26 באוגוסט 2015

  נבגדת יקרה
  מה שאת זקוקה לו הוא סיוע משפטי דחוף . מאחר ואת מתארת מצב של כאוס כללי והתנערות מכל התחייבויותיו , הרי שיתכן והיתה זו טעות להוציא מהבית בסיוע המשטרה שכן, בטוח שבגידה היא לא עילה להתערבות המשטרה ויכול להיות שירית בנשק קצת לא קונבנציואנלי יחסית למהות הסכסוך . לא שאני מצדיקה בגידה אך יתכן ונתת לאגו שלך ולכבודך האבוד קצת לנהל אותך . אך כעת את נמצאת במצב בו את נמצאת וכדילהימנע ממכירת הדירה וכדי לקבל הסעדים המגיעים לך את זקוקה לעורך דין. אם את משתכרת סכום נמוך יש לך זכות לקבל סיוע משפטי חינם על ידי לשכות הסיוע המשפטי הפזורות בארץ. אם את משתכרת סכום גבוה מהמינימום יהיה עלייך לפנות לעורך דין פרטי או לארגוני נשים ולקבל ייצוג משפטי.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון נורית פיש

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון נורית פיש

בוגרת הפקולטה למשפטים (1975) באוניברסיטת ת"א ועו"ד מוסמכת משנת 1978. עו"ד פיש נוטריון, מגשרת מוסמכת
למידע נוסף

053-9374010 חיוג
הודעה

בגידה בחיי נישואין הוא נושא טעון וקשה מכל הבחינות. יש לזכור כי במדינת ישראל שולט על נישואין וגירושין הדין האישי, כלומר ככל שנערכו נישואין בהתאם לדת הנישאים (יהודים, נוצרים, מוסלמים)  על דיני הנישואין שלהם וכך גם על הגירושין יחול הדין האישי. בדין העברי יש משמעות לבגידה, הן לעניין עילה לחיוב בגט, הן לעניין חיוב הבעל בתשלום הכתובה והן לעניין איבוד זכותה של האישה למזונותיה (להבדיל ממזונות ילדים).