לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
הנבגדת

בגידה

אני בת 44 פלוס 3 2 גדולים וילדה בת 12 גליתי לפני שנה שבעלי בוגד בי עם בחורה מהעבודה לאחר שתפסתי אותו הוא נשבע שזהו גמר איתה לאחר מכן תפסתי אותו עוד 3 פעמים כול פעם אמר שזהו בפעם האחרונה הרים ידיים אז עם צו משטרתי הוצאתי אותו מהבית כרגע הוא מחוץ לבית הוא לקח לי בעורמה את הרכב למרות שיודע שהרכב משמש אותי לעבודה העביר את המשכורת שלו לבנק אחר והשאיר אותי עם חובות כבדים כרגע נלחם איתי על הבית אני לא מכונה למכור אין לי לאן ללכת עם הילדה וגם אם נמכור ונכסה חובות לא ישאר כמעט כלום עזרו לי מה עלי לעשות אני נואשת

נורית פיש

נבגדת יקרה מה שאת זקוקה לו הוא סיוע משפטי דחוף . מאחר ואת מתארת מצב של כאוס כללי והתנערות מכל התחייבויותיו , הרי שיתכן והיתה זו טעות להוציא מהבית בסיוע המשטרה שכן, בטוח שבגידה היא לא עילה להתערבות המשטרה ויכול להיות שירית בנשק קצת לא קונבנציואנלי יחסית למהות הסכסוך . לא שאני מצדיקה בגידה אך יתכן ונתת לאגו שלך ולכבודך האבוד קצת לנהל אותך . אך כעת את נמצאת במצב בו את נמצאת וכדילהימנע ממכירת הדירה וכדי לקבל הסעדים המגיעים לך את זקוקה לעורך דין. אם את משתכרת סכום נמוך יש לך זכות לקבל סיוע משפטי חינם על ידי לשכות הסיוע המשפטי הפזורות בארץ. אם את משתכרת סכום גבוה מהמינימום יהיה עלייך לפנות לעורך דין פרטי או לארגוני נשים ולקבל ייצוג משפטי.

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום בגידות