לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
הדס

אדם נשוי שמתחזה לגרוש

יצאתי עם אדם גרוש גר איתי תקופה אנחנו ידועים בציבור בכל התקופה שאלתי אין ספור פעמים אם באמת גרוש תיד אמר לי שגרוש שנה וחצי מהטל בי שנה אחרונה עשה שלום בית במקביל ביקשתי שאם יתחתן יודיע לי במקביל יצר קשר ואמר זה רק שאלה של זמן ואני יוצא מנע ממני לצאת גם גברים עשה לי סצנות אהבה ריחמתי והפסקתי ישבתי וחיכיתי תפסתי על כמה שקרים ואז החלטתי להגיע לת.ז ולברר חשבתי שהתחתן במהלך מריבות להפתעתי מעולם לא היה גרוש ,האם יש אפשרות לתבוע על עוגמת נפש בזבוז זמן יקר שלי ועוד...אני הרוסה חן

נורית פיש

הדס יקרה צר לי על כך שנאלצת לעבור את מה שעברת. יש תקדים הקובע שאדם שקיים יחסים עם אישה בהציגו עצמו כיהודי בעודו ערבי הורשע ב"השגת דבר במרמה" . מאחר ונכנסת למערכת היחסים בהאמינך כי חברך גרוש , אין ספק שהיתה פה רמיה. השאלות שעלייך להשיב הן שתיים . הראשונה, האם לא כדאי לך להמשיך בחייך ולא לעסוק בכך? הרי ברור שניהול הליכים משפטיים יגזול ממך אנרגיות וזמן שלא לדבר על כסף. במקום להשקיע את עצמך בכך, אולי עדיף להשקיע האנרגיות בשיקום חיייך. השאלה השניה היא מהן הראיות שיש ביכולתך להציג כדי להוכיח כי הוא שיקר לך והטעה אותך ואם אכן לא יכולת לדעת את העובדות.. הרי יכולת לברר עוד קודם מה שבררת כעת. רק לאחר שתעני על שאלות אלה תוכלי להחליט על המשך דרכך!! אני מאחלת לך הצלחה והתגברות על השבר הנוראי .

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום בגידות