אדם נשוי שמתחזה לגרוש - פורום בגידות

שאלה חדשה
 • הדס

  נשלח ע"יהדס 18:35, 8 במאי 2014

  יצאתי עם אדם גרוש גר איתי תקופה אנחנו ידועים בציבור בכל התקופה שאלתי אין ספור פעמים אם באמת גרוש תיד אמר לי שגרוש שנה וחצי מהטל בי שנה אחרונה עשה שלום בית במקביל ביקשתי שאם יתחתן יודיע לי במקביל יצר קשר ואמר זה רק שאלה של זמן ואני יוצא מנע ממני לצאת גם גברים עשה לי סצנות אהבה ריחמתי והפסקתי ישבתי וחיכיתי תפסתי על כמה שקרים ואז החלטתי להגיע לת.ז ולברר חשבתי שהתחתן במהלך מריבות להפתעתי מעולם לא היה גרוש ,האם יש אפשרות לתבוע על עוגמת נפש בזבוז זמן יקר שלי ועוד...אני הרוסה חן

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון נורית פיש

  נורית פיש,מנהל הפורום

  10:30, 11 במאי 2014

  הדס יקרה
  צר לי על כך שנאלצת לעבור את מה שעברת.
  יש תקדים הקובע שאדם שקיים יחסים עם אישה בהציגו עצמו כיהודי בעודו ערבי הורשע ב"השגת דבר במרמה" .
  מאחר ונכנסת למערכת היחסים בהאמינך כי חברך גרוש , אין ספק שהיתה פה רמיה. השאלות שעלייך להשיב הן שתיים . הראשונה, האם לא כדאי לך להמשיך בחייך ולא לעסוק בכך? הרי ברור שניהול הליכים משפטיים יגזול ממך אנרגיות וזמן שלא לדבר על כסף. במקום להשקיע את עצמך בכך, אולי עדיף להשקיע האנרגיות בשיקום חיייך.
  השאלה השניה היא מהן הראיות שיש ביכולתך להציג כדי להוכיח כי הוא שיקר לך והטעה אותך ואם אכן לא יכולת לדעת את העובדות.. הרי יכולת לברר עוד קודם מה שבררת כעת.

  רק לאחר שתעני על שאלות אלה תוכלי להחליט על המשך דרכך!!
  אני מאחלת לך הצלחה והתגברות על השבר הנוראי .

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון נורית פיש

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון נורית פיש

בוגרת הפקולטה למשפטים (1975) באוניברסיטת ת"א ועו"ד מוסמכת משנת 1978. עו"ד פיש נוטריון, מגשרת מוסמכת
למידע נוסף

053-9374010 חיוג
הודעה

בגידה בחיי נישואין הוא נושא טעון וקשה מכל הבחינות. יש לזכור כי במדינת ישראל שולט על נישואין וגירושין הדין האישי, כלומר ככל שנערכו נישואין בהתאם לדת הנישאים (יהודים, נוצרים, מוסלמים)  על דיני הנישואין שלהם וכך גם על הגירושין יחול הדין האישי. בדין העברי יש משמעות לבגידה, הן לעניין עילה לחיוב בגט, הן לעניין חיוב הבעל בתשלום הכתובה והן לעניין איבוד זכותה של האישה למזונותיה (להבדיל ממזונות ילדים).