תמיכה במועמד שמעסיק - פורום בחירות ומימון מפלגות

שאלה חדשה
 • אנונימי

  נשלח ע"י אנונימי 11:54, 20 באוגוסט 2013

  שלום, האם לעובד במועצה בעירייה מותר לתמוך פומבית במועמד המתחרה בראש העיר המכהן מבלי שזה ישמש נגדו עילה לפיטורין?

  השב
 • מנהל הפורום:אתגר ישעיהו עו"ד נוט'

  ישעיהו אתגר,מנהל הפורום

  10:57, 22 באוגוסט 2013

  יש להבדיל בין תמיכה גרידא מחוץ לשעות העבודה וללא שימוש באמצעים שהעירייה מעמידה לרשות העובד, לבין תמיכה בשעות העבודה ו/או תוך שימוש באמצעים שהעירייה מעמידה לרשות העובד.

  תמיכה כאמור בחלופה הראשונה - לגיטימית לחלוטין, אין בה שום פגם, ועל-כן לא תוכל להיות עילה לפעולה כלשהי נגד העובד ובודאי שלא עילה לפיטוריו.

  תגובה
מנהל הפורום:אתגר ישעיהו עו"ד נוט'

מנהל הפורום: אתגר ישעיהו עו"ד נוט'

מייסד משרד אתגר ושות' - אחד מעוה"ד המובילים בישראל בתחום דיני הבחירות ומימון הבחירות, המעניק ייעוץ
למידע נוסף

077-9971396 חיוג
הודעה

אנו בפתחה של "עונת הבחירות" שתמשך עד לסוף שנת 2013, ונראה את אותותיה בהרבה מאד ביטויים, סממנים ואירועים הקשורים במישרין ובעקיפין עם הבחירות.

תחילה הבחירות לכנסת – ובצמוד לאחריהן:  בדיקה ופרסום של התוצאות, מו"מ קואליציוני, הקמת ממשלה, הבאת תקציב ואישורו ע"י הכנסת החדשה והתמודדות ציבורית ופרטית עם צרכי הפרט והמדינה.

תוך כדי התמודדות זאת עלינו לשמור על המודעות לכך שזה ביתנו המשותף, ועלינו לטפחו ולשמרו ביחד.  גם לכך -  תוך ציון המהמורות בדרך -  אנו נייחד דברים ראויים.

כבר במקביל אנו נערכים להמשך "החגיגות" הדמוקרטיות: בחודש אוקטובר תתקיימנה הבחירות לעיריות ולמועצות המקומיות. עוד קודם לכן תתקיימנה הבחירות המקדימות -  ה"פריימריס" -  לעצם בחירתם של המועמדים

בכל אלה פורום זה יעסוק וילווה את ציבור הקוראים, המגיבים והמשתתפים מכל הסוגים -  תוך ביטויי ערנות, עדכון והשתתפות של אזרחות פעילה, ונושאים חיוניים:  כמו -  מימון הבחירות.

בינתיים נזמין את כל באי הפורומים בפועל ובפוטנציאל להצטרף אלינו ולהגדיל ולהעצים את חילופי המחשבות, הדעות, המידע וההרגשות -  לתפארת הדמוקרטיה הישראלית.