ניכוי מס הכנסה מזכיר קלפי - פורום בחירות ומימון מפלגות

שאלה חדשה
 • דביר נעים

  נשלח ע"ידביר נעים 10:06, 12 במרץ 2015

  הבנתי שלפי החוק והחוזה עבודה שקבעו לגבי מזכירי הקלפי, כל אחד שעובד בתקופת הבחירות עם משכורת עד 8700 ש"ח מנוכה לו מס הכנסה של 25% לא משנה מה - גם אם יש פטור ממס הכנסה וגם אם מרוויחים 40,000 ש"ח כל חודש רציתי לדעת האם אין פה פגם רציני? מדוע בן אדם מובטל צריך לשלם 25%? האם לדעתך יש אפשרות לגשת עם זה לבית משפט? (ברור שזה לא משהו פשוט אבל בכ"ז יש כאן חוזה שלדעתי לא חוקי וכל כולו נועד רק כדי לחסוך עבודה מפקידי מס הכנסה על גב העובדים!) תודה רבה, דביר

  השב
 • מנהל הפורום:אתגר ישעיהו עו"ד נוט'

  עו"ד ישעיהו אתגר,מנהל הפורום

  09:01, 15 במרץ 2015

  מדובר בשאלה בתחום חוקי המס ולא בתחום דיני הבחירות.
  אתה יכול להפנות את השאלה לפורום מיסים.

  בברכה
  עו"ד ישעיהו אתגר

  תגובה
מנהל הפורום:אתגר ישעיהו עו"ד נוט'

מנהל הפורום: אתגר ישעיהו עו"ד נוט'

מייסד משרד אתגר ושות' - אחד מעוה"ד המובילים בישראל בתחום דיני הבחירות ומימון הבחירות, המעניק ייעוץ
למידע נוסף

077-9971396 חיוג
הודעה

אנו בפתחה של "עונת הבחירות" שתמשך עד לסוף שנת 2013, ונראה את אותותיה בהרבה מאד ביטויים, סממנים ואירועים הקשורים במישרין ובעקיפין עם הבחירות.

תחילה הבחירות לכנסת – ובצמוד לאחריהן:  בדיקה ופרסום של התוצאות, מו"מ קואליציוני, הקמת ממשלה, הבאת תקציב ואישורו ע"י הכנסת החדשה והתמודדות ציבורית ופרטית עם צרכי הפרט והמדינה.

תוך כדי התמודדות זאת עלינו לשמור על המודעות לכך שזה ביתנו המשותף, ועלינו לטפחו ולשמרו ביחד.  גם לכך -  תוך ציון המהמורות בדרך -  אנו נייחד דברים ראויים.

כבר במקביל אנו נערכים להמשך "החגיגות" הדמוקרטיות: בחודש אוקטובר תתקיימנה הבחירות לעיריות ולמועצות המקומיות. עוד קודם לכן תתקיימנה הבחירות המקדימות -  ה"פריימריס" -  לעצם בחירתם של המועמדים

בכל אלה פורום זה יעסוק וילווה את ציבור הקוראים, המגיבים והמשתתפים מכל הסוגים -  תוך ביטויי ערנות, עדכון והשתתפות של אזרחות פעילה, ונושאים חיוניים:  כמו -  מימון הבחירות.

בינתיים נזמין את כל באי הפורומים בפועל ובפוטנציאל להצטרף אלינו ולהגדיל ולהעצים את חילופי המחשבות, הדעות, המידע וההרגשות -  לתפארת הדמוקרטיה הישראלית.