אנטנות סלולאריות במקום העבודה - פורום אנטנות סלולריות

שאלה חדשה
 • שרון

  נשלח ע"ישרון 22:16, 20 בינואר 2014

  שלום רב, התקבלתי למקום עבודה ואחרי שנתיים גיליתי לתדהמתי כי מולי ישנה תחנה של אנטנות סלולאריות (של כל החברות האפשריות). במרחק של כ-15 מטר. לא ידעתי שאלו אנטנות. זו פעם ראשונה שאני נתקך בכך. בעלי הבית לא אמרו לי דבר על קיומן, במקרה גיליתי ואני פשוט מפחד ורוצה לעזוב במיידי את מקום עבודתי. פניתי לבעלים והם מסרו כי אין ממה לחשוש והם ממש לא מודאגים מנושא זה. אני סובל מכאבי ראש חזקים, גירודים בעור ובעיות נוספות קשורות. האם מעסיקיי היו אמורים ליידע אותי על כך טרם התקבלתי לעבודתי? האם ייתכן שלא אמרו לי דבר וגיליתי זאת רק בדרך מקרה? האם יש חובת גילוי נאות טרם קבלה למקום עבודה? האם זו עילה מספקת שכן הבעלים לא מייחס לכך כל חשיבות. אני מרגיש שאני מסכן את בריאותי ואני חושש לחיי האם אני יכול להתפטר בשל כך באופן מיידי? האם אהיה זכאי לקבלת פיצויי פיטורין?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

  עו"ד נבו למפל,מנהל הפורום

  21:40, 21 בינואר 2014

  שלום שרון
  לאור הכתוב נראה כי קיימות לך זכויות אשר יש לבחון אותן.
  המלצתי הינה כי תפנה לייעוץ משפטי לבירור מפורט של טענותיך ושל האפשרויות המשפטיות העומדות בפניך.
  בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

מנהל הפורום: עו"ד נבו למפל

מייסד ושותף במשרד עורכי הדין למפל, ניסקי ושות' המתמחה בתחום התקשרות ודיני הסלולר. עו"ד למפל הינו בעל
למידע נוסף

077-9971233 חיוג
הודעה


אנטנות סלולריות רבות מוצבות מעל ראשיהם של דיירי בניינים ובקרבת אזורי מגורים.

רבים המקרים בהם דיירי בניין או דיירים בביתם סמוכים מגלים במקרה כי קיימות אנטנות סלולריות מעל ראשם ובקרבתם. אנטנות סלולריות פוגעות משמעותית בשגרת חיי תושבים הגרים בסמיכות אליהן ומורידה את ערך נכסם.

לדיירים הגרים בסמיכות להימצאותן של אנטנות סלולריות זכויות רבות המאפשרות את הסרתן של האנטנות או לחלופין מתן פיצוי כספי בגינן.