האורתודנט לא יישר את השיניים באופן תקין - פורום רשלנות רפואית ברפואת שיניים

שאלה חדשה
  • דנית

נשלח ע"ידנית 11:14, 24 ביוני 2013

עברתי טיפול של יישור שיניים אצל אורתודנט ובסיום התהליך שהיה ארוך ולא נעים במיוחד התברר שהיישור לא הצליח בלשון המעטה. הרופא טען שהוא עשה את מה שיכל וזו התוצאה הכי טובה שיכלה להתקבל. הלכתי לחוו"ד נוספת ורופא אורתודנט אחר אמר שיש דווקא כן דרך שבה ניתן ליישר את השיניים כי מצב השיניים שלי לא כזה גרוע. עכשיו אני מתחילה שוב בהליך לא זול ולא נעים של יישור שיניים מה שיכל להיחסך ממני. האם את הרופא הראשון אני יכולה לתבוע על רשלנות?

השב
  • 11:36, 24 ביוני 2013

שלום דנית
    לא כל טיפול לא מוצלח הינו בהכרח רשלנות.
    במקרה זה , לאחר איסוף כל הרשומה הרפואית כולל כל הצילומים מלפני הטיפול ניתן לפנות למומחה לאורטודונטיה אשר יבחן האם בוצעה רשלנות באיבחון ו/או בטיפול בך.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלון קורן מידן

מנהל הפורום: עו"ד אלון קורן מידן

רופא שיניים משנת 1989. עסק בתחום שיקום הפה, רפואת שיניים משמרת וטיפולי שורש במסגרת מרפאות שיניים פרט
למידע נוסף

077-4243010 חיוג
הודעה

פורום רשלנות רפואית בתחום השיניים יעסוק במתן הכוון לתובעים ו/או לנפגעים בנזקי גוף כתוצאה מרשלנות רפואית בתחום.
מנהל הפורום יענה על שאלות בכל הנוגע לתחום וייעץ לשואלים לגבי כדאיות הגשת תביעה או לאו.
כידוע, תחום זה הינו בעל מספר התביעות הרב ביותר. אולם לא בכל מקרה כדאי להגיש תביעת רשלנות רפואית בתחום זה.
יש לבדוק כל מקרה לגופו החל מאיסוף הרשומה הרפואית הכוללת גם צילומים אבחנתיים לפני טיפול וצילומים אקטואליים, כל טפסי ההסכמה מדעת וכו'.