טיפול לא תקין - פורום רשלנות רפואית ברפואת שיניים

שאלה חדשה
  • נעה

נשלח ע"ינעה 11:16, 18 בפברואר 2014

שלום לפני שנה נשברה לי שן ועברתי טיפול שורש והשלמה של השן. אחרי 5 חודשים כאב לי מאוד והרופא אמר שיש לי דלקת קיבלתי אנטיביוטיקה שלא עזרה. רופא אחר שבדק אותי אמר לי שיש לי דלקת חריפה שהרופא הקודם גרם לי ואני צריכה עוד טיפול שורש מה שגרם לעוד הוצאה כספית וסבל של חודשים. האם כדאי לתבוע?

השב
  • 13:09, 18 בפברואר 2014

לכאורה, קיימת רשלנות בטיפול אולם יש לבדוק לעומק את התיעוד הרפואי כולל צילומי הרנטגן ורק אז ליטול החלטה.
    כיוון שהנזק שנותר הינו קטן יחסית ומסתכם בחידוש טיפול שורש, אולי דבר הפיצוי יכול להפתר ע"י פנייה לחב' הביטוח של הרופא ,כמובן בליווי אסמכתאות מתאימות בנוסף ,הייתי רוצה לציין, שלא כל טיפול רפואי זוכה להצלחה של מאת האחוזים דבר אשר לא בהכרח מעיד על רשלנות בטיפול.
    בהצלחה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלון קורן מידן

מנהל הפורום: עו"ד אלון קורן מידן

רופא שיניים משנת 1989. עסק בתחום שיקום הפה, רפואת שיניים משמרת וטיפולי שורש במסגרת מרפאות שיניים פרט
למידע נוסף

077-4243010 חיוג
הודעה

פורום רשלנות רפואית בתחום השיניים יעסוק במתן הכוון לתובעים ו/או לנפגעים בנזקי גוף כתוצאה מרשלנות רפואית בתחום.
מנהל הפורום יענה על שאלות בכל הנוגע לתחום וייעץ לשואלים לגבי כדאיות הגשת תביעה או לאו.
כידוע, תחום זה הינו בעל מספר התביעות הרב ביותר. אולם לא בכל מקרה כדאי להגיש תביעת רשלנות רפואית בתחום זה.
יש לבדוק כל מקרה לגופו החל מאיסוף הרשומה הרפואית הכוללת גם צילומים אבחנתיים לפני טיפול וצילומים אקטואליים, כל טפסי ההסכמה מדעת וכו'.