רופא-שיניים המסרב לקחת התביעה שנשלחה אליו! - פורום רשלנות רפואית ברפואת שיניים

שאלה חדשה
 • עלמה

  נשלח ע"יעלמה 13:56, 3 בפברואר 2015

  שמי עלמה,התחלתי טיפול השתלות,ולפני שהטיפול הושלם אשתו של הרופא,החליטה שעליו להפסיק לטפל בי מפני שלטענתה לרופא יש רגשות אלי,הרופא נאלץ להיכנע לדרישתה, ולהפסיק את הטיפול באופן חד-צדדי,זאת לאחר שעקר את רוב השיניים בפי מלבד שתי שיניים שגם הן מקולקלות,וניידות! ניסיתי לפנות לטיפול אצל רופא אחר, ולאחר צילום שנשלחתי לבצע,התברר שהרופא הקודם,היה צריך לבצע לפני התחלת הטיפול השתלות עצם, והרופא טעה במיקום השתלים,מאז אני נחנקת מידי יום ביומו בהעדר השיניים, ונאמר לי שלא ניתן לבצע שיקום על גבי שתלים.עד אשר יוצאו השתלים הקודמים,ויבוצעו הרמות סינוס,ועוד...היות ואני נמצאת במצוקה קשה של סיכון חיים,פניתי לע"וד ששלח אותי לבדוק אם אכן,הייתה רשלנות רפואית מתברר שכן,הצטיידתי בחוות דעת רפואית ממוחה ,הע"וד שלי,שלח לרופא-השיניים שלי תביעה,בדואר רשום עם אישור מסירה! כשהרופא לא אסף המכתב ,הע"וד שלי התקשר אליו,ואמר לו:שמחכה לו מכתב בדואר,הרופא הבטיח לקחת אך הוא לא עושה זאת,וגם אינו עונה לטלפון,פשוט סרבן!!! מה עושים במצב כזה כזה? עברו כבר יותר מ14 יום,מה ניתן לעשות חוקית כדי להמשיך עם התביעה? אני נחנקת מידי יום,ובני נאלץ לעשות לי תימרוני היימליך,לכן חשובה לי מאוד תשובתך!!! תודה! עלמה.

  השב
 • 14:22, 3 בפברואר 2015

  שלום עלמה.
  פעלת נכון בכך שפנית לעו"ד. אני מציע שתפני את שאלותייך ובקשותייך לעורך הדין שלך, הוא בוודאי יודע מה עליו לעשות.
  רפואה שלמה ובהצלחה

  תגובה
 • 14:37, 3 בפברואר 2015

  :תודה על התייחסותך אך לא ענית לי אילו עורך דינו היה משתף אותי בתוכניותיו לא הייתי פונה אליך,מקווה שתענה ספציפית לשאלתי,אילו לא הייתי במצוקה ממש גדולה לא הייתי פונה! עלמה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלון קורן מידן

מנהל הפורום: עו"ד אלון קורן מידן

רופא שיניים משנת 1989. עסק בתחום שיקום הפה, רפואת שיניים משמרת וטיפולי שורש במסגרת מרפאות שיניים פרט
למידע נוסף

077-4243010 חיוג
הודעה

פורום רשלנות רפואית בתחום השיניים יעסוק במתן הכוון לתובעים ו/או לנפגעים בנזקי גוף כתוצאה מרשלנות רפואית בתחום.
מנהל הפורום יענה על שאלות בכל הנוגע לתחום וייעץ לשואלים לגבי כדאיות הגשת תביעה או לאו.
כידוע, תחום זה הינו בעל מספר התביעות הרב ביותר. אולם לא בכל מקרה כדאי להגיש תביעת רשלנות רפואית בתחום זה.
יש לבדוק כל מקרה לגופו החל מאיסוף הרשומה הרפואית הכוללת גם צילומים אבחנתיים לפני טיפול וצילומים אקטואליים, כל טפסי ההסכמה מדעת וכו'.