מסיבה פרטית - פורום אפליה במועדונים

שאלה חדשה
 • לי

  נשלח ע"ילי 11:30, 12 במרץ 2013

  היי, אני מתכננת מסיבה שתתקיים בחצר גדולה בבית פרטי שאני משכירה בשביל המסיבה. אני מזמינה מאות מוזמנים ורוצה להימנע מכניסה של אנשים לא מוזמנים. בכניסה יהיה מאבטח ותהיה רשימת מוזמנים. האם בגלל שזו מסיבה פרטית מותר לי לסנן אנשים ולהכניס אם בא לי גם אנשים שלא הוזמנו ולמנוע מאנשים שאני לא רוצה להיכנס?

  השב
 • 18:33, 13 במרץ 2013

  לי שלום וברכה,
  אם ברצונך לערוך מסיבה פרטית למוזמנים בלבד עלייך לציין זאת בפירוש לכל מוזמנייך, תוכלי להכניס רק את האנשים שהוזמנו ושמופיעים ברשימה שלך.
  אם תפרסמי באפיק הפונה לכלל הציבור כגון : "אירוע פתוח לכל בפייסבוק" המסיבה לא תוכל להיחשב פרטית.
  כמובן שתוכלי במהלך הערב להכניס אנשים שלא הוזמנו, אך אם תעשי כן תצטרכי להכניס את כולם לפי סדר הגעתם למסיבה, כיוון שאז זו לא תהיה מסיבה פרטית למוזמנים בלבד.

  בהצלחה,

  תגובה

הפורום יעסוק באפליה במועדונים ומקומות ציבוריים. הפורום ידון בסוגי אפליה וההתמודדות אותם בראי הרשות: המחוקקת, השופטת והמבצעת.  
במטרת החוק והכלים הגלומים בו בכדי לצמצם את תופעת האפליה בישראל.
דרכי התמודדות בשטח עם מקרי האפליה על כל צורותיהם.
מטרת הפורום היא ללמד את הציבור בכדי שיכיר ויעמוד על זכויותיו בהיתקלו בתופעת אפליה, בין אם הוא עצמו מופלה ובין אם אחר, לתת כלים כיצד לפעול במקרה של אפליה, כיוון שלא אחת האדם המופלה פשוט לא מודע לאפשרויות הפעולה שלרשותו וכך נוצר מצב שאדם הופלה, אך לא יכול להוכיח זאת ולהגביר את המודעות בציבור לתופעה ולדרכי אכיפת החוק עליה.