מה היתרון בקבוצת רכישה? - פורום קבוצות רכישה

שאלה חדשה
 • הראל

  נשלח ע"יהראל 11:37, 9 במאי 2013

  שלום, קבוצות רכישה ברוב המקרים בסופו של דבר בכלל לא מוזילות את רכישת הקרקע אז למה זה בכל זאת טוב?

  השב
 • 15:47, 9 במאי 2013

  הראל שלום
  אתה צודק. אומנם רכיב רכישת הקרקע לקבוצת רכישה אינו זול יותר מאשר לכל אדם/קבלן/יזם אחר. יחד עם זאת כשבוחנים מחירי הדירה עד מפתח מגלים כי החסכון או הרווח של חברי קב' הרכישה עשוי להסתכם בכ15% לעומת מחירי דירה מקבלן.

  קיימים הבדלים ברורים בין קבוצת רכישה ורוכשי דירה מקבלן וזה המעורבות של הרוכשים בבניית ביתם, הם בוחרים את הקבלן, את הספקים, הם מעורבים בתכנון ביתם כשהוא עוד על הנייר

  בקבוצת רכישה יש יותר עיסוק ומעורבות בהליכים עד לקבלת החזקה בדירה.

  הבדיקה צריכה לדעתי להיות לפי האופי האישי או כמו שאני נוהג להסביר זה ההבדל בין טיול מאורגן לחו"ל או טיול פרטי . באחד המדריך והחברת טיולים קובעת כמה זמן יימשך הטיול , מתי תקומו, מה תראו באותו היום וזה מצויין . האחרים מעדיפים לגלות מעורבות ובוחרים את המסלולים, מחליטים יותר ובונים לעצמם טיול המתאים להם (ולרוב זול יותר..) כך שיש הבדלים ברורים התלויים באופי הרוכש- הכל טוב השאלה מה מתאים לכם?

  תגובה

טרנד קבוצות הרכישה מהווה כיום כ 12%-15% מכלל הבנייה בארץ. מדובר בנתח לא מבוטל ובציבור קונים גדול. אולם מדובר בתחום "פרוץ" שבו מתפקדים "מארגני קבוצות" אשר רבים מהם אינם מקצועיים במידה הנחוצה ועל כך לא חסרים סיפורים בעיתונות.
כעו"ד המלווים מארגני קבוצות רכישה בכל הארץ אנו מביאים בפורום זה מאגר ידע גדול אשר באמצעותו נוכל לתרום לאלה המעוניינים להצטרף לקבוצת רכישה ולאלה המתעניינים בתחום.