השקעה בקבוצת רכישה בגרמניה - פורום קבוצות רכישה

שאלה חדשה
 • יובל לוין

  נשלח ע"ייובל לוין 16:33, 11 ביולי 2013

  שלום, לאחרונה חברת MHR מגייסת משקיעים לרכישת נכס מסחרי, סופרמרקט, בעיר סאאברוקן בגרמניה. התשואה היא 10% בשנה והזדמנות להשבחה עתידית של הנכס. ההשקעה היא של 25 אלף יורו. האם ההשקעה אטרקטיבית? מה היתרון בהשקעה בנכס מסחרי לעומת דירה ומה הסיכונים? תודה

  השב
 • 12:23, 16 ביולי 2013

  יובל שלום

  אנו לא נותנים ייעוץ כלכלי ובטח שלא בטוחים בעניין התשואות אך מה שאתה מציג נשמע פאנטאסטי . האם זה יממוש אין לי יכולת להגיד. תשאל מה קורה כשאין שכירות , איך מבטיחים את זכויותיך ולוודא שאתה רשום כחלק מבעלות או לפחות רישום הערהת אזהרה.
  אתה חייב ליווי משפטי להגן עליך.
  בגרמניה בדירות יש את עניין הניהול והאחזקה כל התיקונים חלים על בעל הנכס כולל תיקוני הסקה וכו'. אבל שכר טרחה מובטח וקבוע ולאורך שנים לגבי נכס מסחרי אני פחות מבין תשאל את היזמים את כל הקושיות

  בברכה
  משה גליקו, בהצלחה

  תגובה

טרנד קבוצות הרכישה מהווה כיום כ 12%-15% מכלל הבנייה בארץ. מדובר בנתח לא מבוטל ובציבור קונים גדול. אולם מדובר בתחום "פרוץ" שבו מתפקדים "מארגני קבוצות" אשר רבים מהם אינם מקצועיים במידה הנחוצה ועל כך לא חסרים סיפורים בעיתונות.
כעו"ד המלווים מארגני קבוצות רכישה בכל הארץ אנו מביאים בפורום זה מאגר ידע גדול אשר באמצעותו נוכל לתרום לאלה המעוניינים להצטרף לקבוצת רכישה ולאלה המתעניינים בתחום.