נכות זקנה 80 66 אחוזי נכות מעבודה ומחלה - מה לעשות לגבי זיכויים והנחות? - פורום אחוזי נכות

שאלה חדשה
 • יוסי

  נשלח ע"ייוסי 21:46, 9 באפריל 2014

  נכות בטוח לאומי מהעבר הנחה בארנונה לפי זקנה בלבד 25 אחוז הנכות ממחלה ומעבודה ככה תבו לנו מלל 66 אחוז ! הצב הזה נקבע לפני שנים משום מה ואולי בהגין כספי נרשמ קצבת זקנה כי לא בצעתי העלאת אחוזי נכות למרות שאני בהחמרת מצב חמורה לפחות 75 אחוז נוספו שבץ מוחי ועוד בעיות הארנונה לפי זקנה בלבד יש טעם בועדה לנכות עדכנית מלל כדי לקבל המחה בארנונה?66 לא מספיק! תודה יוסי

  השב
 • 22:09, 21 באפריל 2014

  יוסי שלום
  אינני יכול לייעץ לך לגשת לועדה חדשה מבלי לדעת את מכלול הבעיות הרפואיות שלך. מדובר בהחלטה כבדת משקל שלצורך קבלתה יש לבחון את מסמכיך הרפואיים.

  תגובה
 • 19:24, 27 באפריל 2014

  ראשית תודה. הכוונה שיתכן שיורידו את אחוזי הנכות? מה שסביר שלא. מה הסיבה ? הרי מקבל רק קצבת זקנה שהיא נמוכה בכל מקרה! ואינני זכאי חקצבת נכות בגילי!
  מה השקול העקרוני שמסכן הליכה לועדה?

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שלמה הרדי

מנהל הפורום: עו"ד שלמה הרדי

בעל ותק של למעלה מ-22 שנים כעורך דין. בעל נסיון רב ביצוג לקוחות בבתי המשפט, בוועדות שונות בכול תחומי
למידע נוסף

072-3249985 חיוג
הודעה

המונח "אחוזי נכות" רלוונטי בהקשרים רבים, החל בקביעות של ועדות רפואיות בביטוח הלאומי, המשך בקביעות נכות מכח תאונות דרכים, תאונות עבודה ותביעות נזיקיות אחרות למיניהן, בתביעות בגין אובדן כושר עבודה, ביטוחי נכות מתאונה ובעוד הקשרים מגוונים.

הליך קביעת הנכות משתנה מהקשר להקשר, כמו גם הזכויות הנובעות מהנכות שנקבעת. ככל שנקבעים אחוזי נכות גבוהים יותר כך קיים סיכוי שינבעו מקביעת הנכות יותר זכויות. לכן, קיימת חשיבות רבה לפנות להליכי קביעת הנכות, היכן שזה לא יהיה, באופן המסודר והמקצועי ביותר.

אחוזי נכות - מתי מקבלים ואיך מחשבים?