נכות בביטוח לאומי אחרי תאונת דרכים - פורום אחוזי נכות

שאלה חדשה
 • ליטל

  נשלח ע"יליטל 12:53, 12 באפריל 2014

  לאחר תאונת דרכים ב2004 התחלתי לסבול מבעיות רבות הגשתי תביעה באמצעות ע"וד אשר תבע את חברת הביטוח . נבדקתי ע"יי שלושה מומחים ..ונפסקו לי 5 אחוזי נכות בעבור פיברומיאלגיה וזאת בהגעה להסכם עם חברת הביטוח .. ברצוני לתבוע את ביטוח לאומי בעבור הבעיות הנוספות מהם אני סובלת שהם בעיות של כאביי גב ..אלרגיות שונות נוטלת כדורים לבעיות נפשיות האם זה אפשרי לתבוע מכיוון שרמת התיפקוד שלי מזמן התאונה ירדה משמעותיתי וזה משהו שמלווה אותי שנים מאז ? אודה לך על תשובתך

  השב
 • 22:11, 21 באפריל 2014

  ליטל שלום
  לפני החלטה האם לתבוע את הביטוח הלאומי בעניין פיברומיאלגיה עלייך להיוועץ בעורך דינך, על מנת לדעת מה אומר הסכם הפשרה עם הביטוח לעניין תביעות נגד הביטוח הלאומי בגין פגיעות הנובעות מהתאונה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שלמה הרדי

מנהל הפורום: עו"ד שלמה הרדי

בעל ותק של למעלה מ-22 שנים כעורך דין. בעל נסיון רב ביצוג לקוחות בבתי המשפט, בוועדות שונות בכול תחומי
למידע נוסף

072-3249985 חיוג
הודעה

המונח "אחוזי נכות" רלוונטי בהקשרים רבים, החל בקביעות של ועדות רפואיות בביטוח הלאומי, המשך בקביעות נכות מכח תאונות דרכים, תאונות עבודה ותביעות נזיקיות אחרות למיניהן, בתביעות בגין אובדן כושר עבודה, ביטוחי נכות מתאונה ובעוד הקשרים מגוונים.

הליך קביעת הנכות משתנה מהקשר להקשר, כמו גם הזכויות הנובעות מהנכות שנקבעת. ככל שנקבעים אחוזי נכות גבוהים יותר כך קיים סיכוי שינבעו מקביעת הנכות יותר זכויות. לכן, קיימת חשיבות רבה לפנות להליכי קביעת הנכות, היכן שזה לא יהיה, באופן המסודר והמקצועי ביותר.

אחוזי נכות - מתי מקבלים ואיך מחשבים?