חרדות לאחר תאונת דרכים - פורום אחוזי נכות

שאלה חדשה
 • יערה

  נשלח ע"ייערה 23:18, 9 במאי 2014

  שלום לפני מספר חודשים עברתי תאונת דרכים ומאז יש לי חרדות בזמן נהיגה ובכלל, כולל התקפי חרדה, וסובלת מקשיי שינה. אני נוטלת תרופה נוגדת חרדות ונמצאת בטיפול פסיכולוגי. האם המצב הזה יכול לזכות אותי באחוזי נכות, ואם כן אז כמה? תודה!

  השב
 • 22:23, 17 במאי 2014

  יערה שלום
  בהחלט יתכן שמצבך יזכה אותך באחוזי נכות. לשם מימוש האפשרות יש להגיש תביעה לבית המשפט ולבקש מינוי מומחה פסיכיאטרי שיבדוק אותך ויכריע בעניין (אם זו גם תאונת עבודה ניתן להיבדק בידי ועדה רפואית של הביטוח הלאומי נפגעי עבודה). אינני יכול להעריך מה שיעור הנכות שייקבע לך.

  תגובה
 • 17:42, 16 ביוני 2014

  במידה ואת מבוטחת בביטוח תאונות אישיות בחברת ביטוח, הינך זכאית לפיצוי במידה והתאשפזת לאחר התאונה יותר מיומיים, במידה ואין לך ביטוח כזה כדאי לך לבטח את עצמך הביטוח הוא לא יקר, ומכסה באופן מקיף פיצויים על כל פגיעה מתאונה כולל שברים,כויות, אישפוז ,ונכות מ1% ומעלה , כיסוי אמבולנס ועוד ,אם תירצי אצרף אותך בשימחה, אני סוכנת ביטוח בהראל 0504440367

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד שלמה הרדי

  הרדי שלמה,מנהל הפורום

  13:22, 23 ביולי 2015

  מצב אותו את מתארת עשוי לזכות אותך באחוזי נכות
  לא ניתן לדעת מראש מהם אחוזי הנכות בפגיעתך שכן במקרה של תאונת דרכים - ככל ותוגש תביעה יקבע מומחה מטעם בית המשפט אם מצבך "מזכה" באחוזי נכות.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שלמה הרדי

מנהל הפורום: עו"ד שלמה הרדי

בעל ותק של למעלה מ-22 שנים כעורך דין. בעל נסיון רב ביצוג לקוחות בבתי המשפט, בוועדות שונות בכול תחומי
למידע נוסף

072-3249985 חיוג
הודעה

המונח "אחוזי נכות" רלוונטי בהקשרים רבים, החל בקביעות של ועדות רפואיות בביטוח הלאומי, המשך בקביעות נכות מכח תאונות דרכים, תאונות עבודה ותביעות נזיקיות אחרות למיניהן, בתביעות בגין אובדן כושר עבודה, ביטוחי נכות מתאונה ובעוד הקשרים מגוונים.

הליך קביעת הנכות משתנה מהקשר להקשר, כמו גם הזכויות הנובעות מהנכות שנקבעת. ככל שנקבעים אחוזי נכות גבוהים יותר כך קיים סיכוי שינבעו מקביעת הנכות יותר זכויות. לכן, קיימת חשיבות רבה לפנות להליכי קביעת הנכות, היכן שזה לא יהיה, באופן המסודר והמקצועי ביותר.

אחוזי נכות - מתי מקבלים ואיך מחשבים?