זכאות לאזרחות הונגרית - האם צריך לדעת את השפה ואילו מסמכים יש להגיש לשגרירות? - פורום דרכון הונגרי

שאלה חדשה
  • גל

נשלח ע"יגל 23:04, 29 בינואר 2014

שלום, סבי נולד בשנת 1916 בהונגריה הגדולה (כיום רומניה), אבי בעל אזרחות הונגרית כ8 שנים. האם אני צריך לדעת את השפה כדי להוציא אזרחות? אילו מסמכים אני צריך להגיש לשגרירות? תודה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד שושה שונר

שושה שונר עינת, עו"ד,מנהל הפורום

11:35, 30 בינואר 2014

מוזר לי שאביך קיבל אזרחות לפני 8 שנים כאשר אביו לא נולד בהונגריה של היום.
    בוודאי היו שם נסיבות נוספות שאתה לא מפרט, כך שלא ניתן לענות לשאלתך כי אין מספיק מידע.
    אנא תאר לי את כל התמונה ואם זה מורכב מדי כאן, אז מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע לגופו של עניין.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שושה שונר

מנהל הפורום: עו"ד שושה שונר

עו"ד ומגשרת שושה שונר עורכת דין מוסמכת משנת 2005. בעלת תואר ראשון במשפטים ( LLB) מהמכללה האקדמית למש
למידע נוסף

053-9374951 חיוג
הודעה

פורום זה מיועד ליוצאי הונגריה וצאצאי יוצאי הונגריה ו"הונגריה הגדולה" ומטרתו להקנות מידע כללי בנושא קבלת אזרחות הונגרית ודרכון הונגרי אירופאי.
כיום ניתן להגיש בקשות לקבלת אזרחות הונגרית בשני מסלולים: מסלול על פי הורשה ומסלול ההתאזרחות.
חוקי האזרחות ההונגרים סבוכים והתקנות בדבר אופן ההגשה בשני המסלולים משתנים לעיתים תכופות ויש להתעדכן בהם לקראת הגשת הבקשה.
בכל מקרה ספציפי מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום, מאחר ולאחר הגשת בקשה בצורה לא נכונה קשה הרבה יותר לסיים את ההליך בהצלחה.