הפרוצדורה להוצאת אזרחות הונגרית כאשר לסבא וסבתא יש אזרחות ודרכון הונגרי - פורום דרכון הונגרי

שאלה חדשה
  • אסף אינהורן

נשלח ע"יאסף אינהורן 14:25, 9 במרץ 2014

שלום רב... ברצוני לברר מספר פרטים ואני ישמח אם תוכלו לעזור לי כאן בפורום. לסבא וסבתא שלי ילידי הונגריה וניצולי שואה יש כבר דרכון ואזרחות הונגרית. סבא שלי הוציא לאבא שלי גם כן דרכון הונגרי כבר לפני מספר שנים. עכשיו מה התהליך הפרוצדורי שאני צריך לעשות על מנת להוציא דרכון משלי? תודה רבה אסף אינהורן

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד שושה שונר

שושה שונר-עינת, עו"ד,מנהל הפורום

13:35, 31 במרץ 2014

אתה צריך לדאוג לתעודת לידה שלך ממשרד הפנים ובנוסף אתה צריך לצלם את כל התעודות בהונגרית שיש לאבא ולסבא . עם כל החומר הזה יש להגיש בקשה חדשה עבורך. בכל מקרה, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע בנוגע למילוי הטפסים בצורה נכונה. בהצלחה!

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שושה שונר

מנהל הפורום: עו"ד שושה שונר

עו"ד ומגשרת שושה שונר עורכת דין מוסמכת משנת 2005. בעלת תואר ראשון במשפטים ( LLB) מהמכללה האקדמית למש
למידע נוסף

053-9374951 חיוג
הודעה

פורום זה מיועד ליוצאי הונגריה וצאצאי יוצאי הונגריה ו"הונגריה הגדולה" ומטרתו להקנות מידע כללי בנושא קבלת אזרחות הונגרית ודרכון הונגרי אירופאי.
כיום ניתן להגיש בקשות לקבלת אזרחות הונגרית בשני מסלולים: מסלול על פי הורשה ומסלול ההתאזרחות.
חוקי האזרחות ההונגרים סבוכים והתקנות בדבר אופן ההגשה בשני המסלולים משתנים לעיתים תכופות ויש להתעדכן בהם לקראת הגשת הבקשה.
בכל מקרה ספציפי מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום, מאחר ולאחר הגשת בקשה בצורה לא נכונה קשה הרבה יותר לסיים את ההליך בהצלחה.