התנגדות בנק ישן על מעבר לבנק אחר - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
 • אמיר

  נשלח ע"יאמיר 07:00, 30 בינואר 2013

  שלום נגיד שיש לי בבנק X הלוואה מסויימת ומסגרת אשראי,השאלה שלי אם אני עובר לבנק חדש וממשיך לשלם את תשלומי ההלוואה של הבנק הישן דרך הוראת קבע מהבנק החדש לבנק הישן,האם הבנק הישן יכול להתנגד לזה???אם כן האם הוא יכול לדרוש ממני לסגור את ההלוואה מיידית? ומה קורה לגבי מסגרת האשראי???מה החוק אומר אם אני עדיין עומד מבחינת תשלומי ההלוואה למרות שעברתי בנק

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

  עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום,מנהל הפורום

  12:54, 31 בינואר 2013

  אמיר שלום,
  לא קיימת מניעה לעבור לבנק אחר ולהמשיך לשלם ההלוואה בבנק הקודם. יחד עם זאת, יתכן שהבנק הקודם יבקש לצמצם את מסגרת האשראי שאושרה לך וזאת במידה ותפסיק להזרים ההכנסה החודשית לחשבון הקודם - לידיעתך ולשיקולך.
  בהצלחה, עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום.
  טל': 03-5444460.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.