חסימת כרטיס אשראי של בנק הפועלים בגלל חוב שהיה בבנק לאומי - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
 • זיו מדר

  נשלח ע"יזיו מדר 12:28, 3 בספטמבר 2013

  שלום הנני סטודנט ואני מחזיק חשבון אישי בבנק הפועלים עם כרטיס חוץ בנקאי של לאומי קארד. בנוסף לפני שנתיים התחלתי את הלימודים והתחלתי לגור עם שותף לדירה שהוא בן דוד שלי. החלטנו שאנו פותחים חשבון בנק משותף כדי לשלם את החשבונות המשותפים. פתחנו את חשבון הבנק בבנק לאומי וקיבלנו כרטיסי אשראי במהלך השנה הגענו למינוס בחשבון הבנק המשותף בלאומי וביטלו לנו את כרטיסי האשראי של החשבון המשותף והתקשרו אלינו כדי שנסגור את המינוס. סגרנו את המינוס כמסוכם. והתברר לי שחברת האשראי חסמה לי גם את כרטיס האשראי האישי שלי שהינו מבנק הפועלים והוא לא קשור לחשבון בנק המשותף בבנק לאומי. ברצוני לציין שאין בעיות בחשבוני בבנק הפועלים ושהתקשרתי לחברת האשראי הם אמרו לי שהם חסמו לי את כרטיס האשראי האישי בגלל החשבון המשותף בבנק לאומי למרות שהוא מחשבון אחר. ברצוני עוד לציין שהכרטיס אשראי האישי החוץ בנקאי שעשיתי על החשבון בבנק הפועלים היה לפני שפתחתי את החשבון בנק בבנק לאומי. רציתי לדעת אם לחברת האשראי מותר לעשות כן, שכן איני גורם מקצועי בעניין , אבל זה נראה לי כסוג של הוצאה לפועל, וצעד לא חוקי. אשמח אם תכלו להגיד לי את חוקיות העניין והמלצות לגבי דרכי פעולה. בתודה מראש, זיו מדר

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

  עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום,מנהל הפורום

  12:54, 3 בספטמבר 2013

  זיו שלום,
  ראשית אבקש להודות על פנייתך והצלחה בלימודיך!
  חב' האשראי לא הייתה יכולה לחסום הכרטיס בבנק הפועלים.
  יש לבחון העניין לעומק ולשקול הגשת תביעה בגין הוצאת דיבה ולשון הרע בעצם חסימת הכרטיס כאילו קיימת בעיה עם מצבך הכלכלי.
  אשמח לעזור,
  עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.