שימוש לרעה ביפוי כוח - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
 • מרים

  נשלח ע"ימרים 14:29, 16 בספטמבר 2013

  שלום,כתבתי לך בעבר,על כך שאחי רוקן את חשבונות אימי בזמן שהייתה בבית סיעודי.כעת אימי חסויה. הבנק לא רוצה לתת לי אינפורמציה,מתי אחי עשה זאת,ובכמה כסף מדובר.האפוטרופוס הכללי העביר את העניין לבית המשפט לפני שנה,לתת צו גילוי מסמכים,ועד היום השופט רק דחה ,ובעוד חודש יש דיון שאלתי היא האם עברה תקופת התיישנות,מה עושים?אגב תוכנית חיסכון אחת הייתה על שם אימי בלבד,איך הוא הצליח לפתוח אותה?ממה שהבנתי מאחת הפקידות שהוא סיפר בבנק שאימי הלכה לעולמה,ואימי תודה לאל עדיין חיה.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

  עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום,מנהל הפורום

  14:42, 16 בספטמבר 2013

  מרים שלום,
  לצערי לא זכורים לי פרטי המקרה מהפעם הקודמת שפנית אליי ומהמעט אינפורמציה קשה להבין וליתן לך ייעוץ.
  באופן כללי ניתן לומר כי האופוטרופוס שמונה לאם, יכול לתבוע את אחיך עד 7 שנים והבנק לא יכול לתת אינפורמציה או לבצע דיספוזיציה בחשבון על סמך הבל פה כאילו האם נפטרה אלא יש להוכיח ולהגיש צו ירושה או צו קיום צוואה.
  אשמח לעזור,
  עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום
  טל': 03-5444460

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.