תהליך מול בנק שתבע אותי והפסדתי במשפט - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
 • שלמה

  נשלח ע"ישלמה 21:29, 19 בנובמבר 2013

  שלום במקור הייתי חייב סכום של כ 250,000 ש"ח לבנק מסוים, הבנק תבע אותי , לא באתי למשפט , הבנק זכה , ויש לי תיק הוצאה לפועל בעניין כתוצאה מכך גדל החוב לסכום של 388,000 ש"ח (כל מיני עמלות שאני לא מבין אותם למועד זה) פניתי לבנק לקבל את כל הנתונים (דפי בנק) החזירו אותי לבא כוחם. הייתי לקוח די טוב של הסניף, והחוב נוצר לי בסיום תהליך בנייה, כדי לסגור את החוב שחררתי קרן השתלמות + הגשתי בקשה לעוד 200,000 משכנתא, פקיד שטיפל בי יצא לחופש שבועיים, ובידיו היתה אינפורמציה לגבי קרן השתלמות , מאחר והפקיד שלי לא היה ולא העביר מידע למחליפו, קרן השתלמות אחרה ביומיים להזרים את הכסף והפקיד המחליף החזיר לי תשלום שוטף למשכנתא מה שחיסל את האפשרות לתוספת משכנתא , ומפה התחילה הידרדרות לעניין הוצאה לפועל - במקביל פעלתי עצמאית מול הוצאה לפועל , והוגדרתי כחייב מוגבל באמצעים. עכשיו אני שוקל פעולות מסוימות כדי לטפל בבעיה למשל. האם זכותי לקבל פירוט מדויק של החוב, כולל כל המסמכים שמתארים את פרטי החוב, אם כן ממי? האם כדאי לבקש ביטול פסק דין כדי להשהות את נושא הוצאה לפועל , בטענה אמיתית שלא הגנתי על עצמי , האמת היא שנכנסתי לדיפרסיה האם יש סיכוי טוב להגיע עם הבנק בעתיד וזאת על סמך ניסיונך להסדר על הקרן או פחות מזה?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

  עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום,מנהל הפורום

  16:31, 21 בנובמבר 2013

  שלמה שלום,
  דרך המלך הינה הגשת בקשה לביטול פסק דין ובקשה להארכת המועד ועיכוב הליכים.
  יש צורך לקיים פגישה, על מנת לבדוק הסיכויים וכדאיות.
  אשמח לעזור,
  עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום
  טל': 03-5444460

  תגובה
 • 22:14, 21 בנובמבר 2013

  תודה
  אנסה לתאם מולך לשבוע הבא

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.